NeTestat Adsonhub - Site Romanesc de PTC

Iara gresesti, daca intr-o luna el a reusit sa obtina 27k membrii cum e ptc-ul mort? daca se tinea butoiul ala de administrator de treaba si nu devenea scam eu cred ca avea potential mare site-ul in romania, pacat de site

Chiar ca a fost facut la viteza si recent au bagat ssl,am gasit azi dovada pe google ca au activat cu script fara licenta (cand am creat eu topicul nu exista nici o dovada de scam sau suspiciuni la adresa lor in afara de ssl)
Cred ca ar trebui sa te abti, ca te-ai batut cu pumnul in piept pe aici ca se face si ca se drege pe reteua asta, eu daca eram owner aici tu primeai ban direct, pentru ca ai sustinut niste afirmatii care nu aveau siguranta deloc doar din dorinta nebuna de aduna niste referali care sa iti produca cativa lei. Deci tu efectiv ai venit si ti-ai vandut credibilitatea pentru cativa lei pentru un om care nu a planuit decat sa dea tepe la oameni de la bun inceput.

Iar PTC-ul e mort in 2020, iar tu nu ai cum sa ma poti contrazice pe mine cand vine vorba de advertising caci tu nu ai experienta necesara si nici inteligenta necesara ca sa o poti face.
 
De ce crezi că a dat țeapă și îl închide? poate pentru că nu merge? să fim serioși, personal nu cred că poți face bani din așa ceva..chiar de nu ar fi scam..profitabilitatea ar fi mult prea mică
PTC poate, doar poate ar merge daca ai veni de acasa cu foarte multi bani ca sa platesti publisherii pana reusesti sa faci un brand serios in care sa investeasca advertiseri, iar pe langa asta iti tre un sistem foarte bun sa poti impiedica orice trafic botabil, proxy sau vpn. Toate astea adunate necesita bani si o echipa in spate, si mai apoi timp mult.

Si evident sa aduni o baza mare de useri world wide, mare, mare ca sa poti genera si profit ulterior.


Si acu vine un dar, dar daca ai resursele necesare de la bani pana la echipa de ce ai face o retea PTC cand poti face ceva mult mai profitabil incepand de la retea CPM pana la CPA.

Baiatul asta de a adus acest topic pe acest forum habar nu are despre ce vorbeste, dar vorbeste, si mai incearca sa se si scoata acu ca s-a dat cu batu in balta.

La noi la romani de asta merg lucrurile nasol in mare parte, ca aroganta si trufia nu ne slabeste deloc.
 
Cred ca ar trebui sa te abti, ca te-ai batut cu pumnul in piept pe aici ca se face si ca se drege pe reteua asta, eu daca eram owner aici tu primeai ban direct, pentru ca ai sustinut niste afirmatii care nu aveau siguranta deloc doar din dorinta nebuna de aduna niste referali care sa iti produca cativa lei. Deci tu efectiv ai venit si ti-ai vandut credibilitatea pentru cativa lei pentru un om care nu a planuit decat sa dea tepe la oameni de la bun inceput.

Iar PTC-ul e mort in 2020, iar tu nu ai cum sa ma poti contrazice pe mine cand vine vorba de advertising caci tu nu ai experienta necesara si nici inteligenta necesara ca sa o poti face.
Esti total de pe alta planeta si imi pare rau pentru astia ca tine, eu doar am prezentat un ptc, cand am facut acest topic a fost un site legit cu toate platile onorate si zero dovezi de scam, ca a devenit intre timp scam cu ce sunt eu de vina? Pentru asta a fost creata aceasta sectiune pe forum ca sa posteze lumea metode de facut bani, ca sunt metode bune sau rele ramane la decizia fiecaruia, nu te obliga nimeni sa incerci nimic.
Asa ca lasa aberatiile astea de 2 lei ca te faci de ras singur, la bagat de vina toti suntem buni !
 
Loading...
Back
Sus