ADS!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Buna seara. Adsterra te mai scoate din cautari din google, daca folosesti aceasta compania risti penalizare in google?
 
Cam la toate risti. Zilele trecute a fost malware la un player video. (psL inspirat nume la topic :D)
 
Am incercat anul trecut, dar n-am inteles exact cum platesc. Mi-au ramas ceva peste 20$ agatati. Filtrat pe trafic din Romania aratau cam asa statisticile adsteraromania.png
Iar pe tot traficul arata asa adsteratot.png
 
Si topicul s-a putea numi, retele pe care nu le recomand... Si urmatorul a fi RevenueHits. Dar aici ca ma uit acum la raport.. chiar ca nu inteleg nimic.revenue.png

Baner bun, aici pe Roforum... Imi tot baga 2 reclame targetate, de o sa-mi ia banii din buzunar
 
Si topicul s-a putea numi, retele pe care nu le recomand... Si urmatorul a fi RevenueHits. Dar aici ca ma uit acum la raport.. chiar ca nu inteleg nimic.Vezi atașament 899

Baner bun, aici pe Roforum... Imi tot baga 2 reclame targetate, de o sa-mi ia banii din buzunar
ce cpm pe italia au astia :)) sunt curios, ai scos vro plata de la ei ? tot net 30 platesc ?
 
Baner bun, aici pe Roforum... Imi tot baga 2 reclame targetate, de o sa-mi ia banii din buzunar
Este pe baza de cookie si afiseaza doar daca ai vizita un site din retea, altfel afiseaza fallback ads. :D
 
Nu recomand Adsterra, i-am folosit si eu si au reclame cu virusi, parca s-a mai postat pe aici in legatura cu Adsterra...
 
Am incercat si eu Adststerra . Nu va complicati , patesc extrem de slab spre deloc .
 
Loading...
Back
Sus