Risc mare de neplata Adnow.com

La mine apare tot Payments have not been made yet nu vad nici unde buton de cerere plata

la adnow nu faci tu cerere de plata,ci ei formeaza saptamanal daca ai atins pragul de plata ce ti l ai pus in setari..verifica la setari la payment methods daca ai metoda de plata setata si daca ai si prag..daca nu ai metoda setata nu ti se formeaza plata,iar platile se formeaza cand atingi pragul respectiv

AdNow | Sign in - native advertising
 
In cazul in care platile nu se formeaza in mod automat, trimiteti un ticket si se va trimite mai departe o cerere de plata
se pare ca numai aveti de gand sa returnati clikcurile din ziua de marti la publisheri desi a fost vina voastra ca aveti erori in fiecare luna... au trecut 50 ore si clikcurile nici acum nu sunt inapoi..frumos procedati!
 
cei care nu vi sau pus marti clikcuri vi sau repus clikcurile la loc?adnow ne-a zis ca ne va da clikcurile inapoi si nu sau tinut de cuvant!
 
Celor carora nu li s-au recalculat click-urile automat, am sa va rog sa imi lasati un mesaj in privat fie aici, fie pe skype cu numele site-ului + perioada pt care trebuie recalculate click-urile. Vom recalcula manual
 
nu va recomand aceasta firma,sa dus de tot in jos,a devenit mai restrictiva ca adsense , au facut un script automat care dupa ce faci 300-500clikcuri iti scade pretul pe click maxim de numai faci nici un cent la 100clikcuri... pt cei ce vor sa adere la aceasta retea adnow nu va recomand,o sa va luati teapa,va da tarif normal,faceti cateva sute de clikcuri si instant va distruge cpc sub 0.005 $
 
adnow e pe duca,asta e adevarul,cu restrictiile ce le-au facut numai rezista mult,asa pui atata restricti e si sa te crezi adsense e ceva ce intrece orice limita….
 
supportul in ultimele luni e jalnic la aceasta firma,managerul intentionat nu raspunde la mesaje,trebuie sa ii trimiti de 5-6ori sa iti raspunda,nu stiu daca o face intentionat sau are treaba multa,insa asta nu e motiv sa ignori publisheri neraspunzadu-le nici dupa zile bune......
 
nu va recomand aceasta firma,sa dus de tot in jos,a devenit mai restrictiva ca adsense , au facut un script automat care dupa ce faci 300-500clikcuri iti scade pretul pe click maxim de numai faci nici un cent la 100clikcuri... pt cei ce vor sa adere la aceasta retea adnow nu va recomand,o sa va luati teapa,va da tarif normal,faceti cateva sute de clikcuri si instant va distruge cpc sub 0.005 $
Mi se pare normal sa restrictionam traficul necalitativ. Scriptul automat e facut cu scopul de a ne feri platforma de trafic fraudulos.
Daca in sistem se depisteaza acest tip de trafic, tariful se scade automat.
Daca traficul este ok - tariful ramane neschimbat.
 
Mi se pare normal sa restrictionam traficul necalitativ. Scriptul automat e facut cu scopul de a ne feri platforma de trafic fraudulos.
Daca in sistem se depisteaza acest tip de trafic, tariful se scade automat.
Daca traficul este ok - tariful ramane neschimbat.

scadeti la 200-300clikcuri ,nu mii ,asta e un abuz si o sa ramaneti fara publisheri pana la urma daca continuati cu restrictiile,uitativa la mediavenus a ajuns sub 50 mii de cl pe zi pt tepe si restrictii..urmati !sa scazi cpc in ultimu hal dupa 200clikcuri la sub 0.005 e chiar nesimtire..in fine...o sa urmati calea mediavenus garantat!
 
adnow e pe duca,asta e adevarul,cu restrictiile ce le-au facut numai rezista mult,asa pui atata restricti e si sa te crezi adsense e ceva ce intrece orice limita….
Adnow este mai bine decat oricand. La fel cum e si Adsense. Restrictiile fac parte din proces. E vorba de profitabilitate
 
supportul in ultimele luni e jalnic la aceasta firma,managerul intentionat nu raspunde la mesaje,trebuie sa ii trimiti de 5-6ori sa iti raspunda,nu stiu daca o face intentionat sau are treaba multa,insa asta nu e motiv sa ignori publisheri neraspunzadu-le nici dupa zile bune......
Exista mai multe posibilitati de comunicare, skype/ticket/e-mail sau mesaj privat pe forum. In cel mai scurt vi se va raspunde.
 
Loading...
Back
Sus