Adhexa.com Payment Issue.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Asta am primit acum cateva minute:

#####
Dear alex hardy,

As you know we are paying every day. But due to PayPal limits we are not able to make payment on time.
I hope you are understanding! We start paying today.
We pay each and every person so please don\'t make bad reviews.

Best,
Adhexa Team
open.php


#####

Eu nu am primit plata de mai bine de 30 zile, desi spun ca e in fiecare zi.
Se pare ca numarul celor care au plecat a crescut destul de mult si de asta au trimis acest mesaj. Eu tot nu am primit banii.
 
Am primit plata de la ei dupa 7 zile. Am renuntat la ei, pentru ca platesc prosc...
 
Am facut ieri cont la Adhexa, am pus banerele, totul ok, astazi de dimineata ma loghez totul ok, peste o ora cand sa verific ceva si sa ma loghez contul nu mai exista, dar reclamele lor tot se afiseaza pe site-ul meu, nu am primit nimic pe mail, care sa fie problema?
 
E ciudata rau problema ta. Stiu ca accepta pe oricine si orice site, pentru ca folosesc sisteme ascunse de geerare a veniturilor.
In spatele acelui banner default care il vezi se incarca pana la 20 de bannere de la diverse firme de publicitate.
ai incercat sa dai recuperare cont sau parola ?
 
Am dat recuperare si spune"We did not find any account associated with the email you entered."... am citit pe niste forumuri de afara ca sunt probleme mari pe adhexa, unii sau trezit peste zi cu sute de $ in cont, si a doua zi au disparut... ceva alternativa stiti la adhexa sa plateasca pe afisari?
 
Sa vezi si sa nu crezi... am zis sa-mi fac din nou cont la ei cu aceleasi date, dupa ce confirm contul si ma loghez la ei vad aceleasi statistici contorizate inainte de a disparea contul.. e ceva sf.
 
Am dat recuperare si spune"We did not find any account associated with the email you entered."... am citit pe niste forumuri de afara ca sunt probleme mari pe adhexa, unii sau trezit peste zi cu sute de $ in cont, si a doua zi au disparut... ceva alternativa stiti la adhexa sa plateasca pe afisari?
Stiu de problemele astea. adhexa nu e de folosit singura pe site si doar pentru boti. Si mereu impreuna cu alte reclame de la alte firme. La mine contorizeaza foarte naspa. Cam 5-10% din traficul trimis si un cpm maxim de 0.02.
Iti faci alt cont aici si dupa incepi treaba. Eu am adunati destui referali si stiu ca unii dintre acestia fac ceva banuti, dar in contul meu nu apare nimic.
 
Sa vezi si sa nu crezi... am zis sa-mi fac din nou cont la ei cu aceleasi date, dupa ce confirm contul si ma loghez la ei vad aceleasi statistici contorizate inainte de a disparea contul.. e ceva sf.
Hai ca asta e tare de tot. :p
 
Loading...
Back
Sus