AdFly - Castiga bani din link-uri (total $86,15)

ciuperca

Member
Registered
Nu am vazut AdFly la "ghiduri/metode de facut bani", asa ca m-am gandit sa postez eu.
AdFly creeaza un short link, iar tu poti sa distribui acel link oriunde. Banii ii primesti in functie de accesarile site-ului din short link.
Am facut pana acum $88.75237 dintre care am retras doar $86, deoarece poti retrage minim $5.
Z3nU6wF.png

Personal folosesc paypal, dar pe site au si payoneer si payza.
MFM8HB1.png

si dovada de plata pe paypal:
BrmKDmu.png

Cei $63.68 i-am facut in prima luna cand am avut timp sa ma ocup putin de asta. Pur si simplu ma foloseam de youtube pentru a distribui link-uri. Am facut cateva vide-uri scurte despre cum sa activezi cateva programe si am pus link-ul cu activatorul in descriere. Daca cineva avea nevoie sa activeze programul respectiv, trebuia sa descarce activatorul si astfel imi accesa si mie link-ul de adfly.
ps: Activatorul de la photoshop a fost si inca este foarte cautat, doar ca odata la ceva timp video-ul de pe youtube este sters si canalul inchis.


Daca doreste cineva sa se inregistreze las un ref link aici.
 
Ultima editare:
Nu am vazut AdFly la "ghiduri/metode de facut bani", asa ca m-am gandit sa postez eu.
AdFly creeaza un short link, iar tu poti sa distribui acel link oriunde. Banii ii primesti in functie de accesarile site-ului din short link.
Va puteti inregistra aici!: adf.ly
Am facut pana acum $88.75237 dintre care am retras doar $86, deoarece poti retrage minim $5.
Z3nU6wF.png

Personal folosesc paypal, dar pe site au si payoneer si payza.
MFM8HB1.png

si dovada de plata pe paypal:
BrmKDmu.png

Cei $63.68 i-am facut in prima luna cand am avut timp sa ma ocup putin de asta. Pur si simplu ma foloseam de youtube pentru a distribui link-uri. Am facut cateva vide-uri scurte despre cum sa activezi cateva programe si am pus link-ul cu activatorul in descriere. Daca cineva avea nevoie sa activeze programul respectiv, trebuia sa descarce activatorul si astfel imi accesa si mie link-ul de adfly.
ps: Activatorul de la photoshop a fost si inca este foarte cautat, doar ca odata la ceva timp video-ul de pe youtube este sters si canalul inchis.


Mie mi se parca ca faci SPAM, Ti-am editat Linkurile. Aceasta metoda e veche, dupa cum vezi s-a mai discutat. Citeste REGULAMENTUL.
 
Nu am vazut AdFly la "ghiduri/metode de facut bani", asa ca m-am gandit sa postez eu.
AdFly creeaza un short link, iar tu poti sa distribui acel link oriunde. Banii ii primesti in functie de accesarile site-ului din short link.
Va puteti inregistra aici!: adf.ly
Am facut pana acum $88.75237 dintre care am retras doar $86, deoarece poti retrage minim $5.
Z3nU6wF.png

Personal folosesc paypal, dar pe site au si payoneer si payza.
MFM8HB1.png

si dovada de plata pe paypal:
BrmKDmu.png

Cei $63.68 i-am facut in prima luna cand am avut timp sa ma ocup putin de asta. Pur si simplu ma foloseam de youtube pentru a distribui link-uri. Am facut cateva vide-uri scurte despre cum sa activezi cateva programe si am pus link-ul cu activatorul in descriere. Daca cineva avea nevoie sa activeze programul respectiv, trebuia sa descarce activatorul si astfel imi accesa si mie link-ul de adfly.
ps: Activatorul de la photoshop a fost si inca este foarte cautat, doar ca odata la ceva timp video-ul de pe youtube este sters si canalul inchis.


Pentru ca ai editat linkul dupa ce l-am editat eu , o sa stai pe tusa o vreme.
 
Nu caut sa fac reclama dar in domeniul short url cel mai serios și cu ratele cele mai bune sunt cei de la clicksfly, cu ei faci cel puțin dublu comparativ cu adfly sau alt site de acest gen.
 
Loading...
Back
Sus