Acces pe torent de seriale

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Este cineva pe aici care are acces pe un torent de seriale unde apare repede? Folosesc filelist insa nu apar toate si nici repede. Trebuie sa astept uneori si zile sa apara un episod.
As dori un invite daca e posibil sau daca e la liber sa ma inscriu.

Multumesc
 
Si eu tot filelist folosesc,cam pe toate torentele apar in acelas timp nu e vreo diferenta,incearca si pe http://www.alluc.ee/ de aici iau de ex eu filme care nu se mai gasesc sau orice serial il gasesti aici imediat cum apare orice episod.Cred ca cea mai mare baza de filme si seriale aici o gasesti.In stanga de ex cand cauti un film sau serial ai obtiunea de cautare dupa host,relevanta,timp,limba,etc cum vezi in poza atasata.Eu am dat cautare la logan de exemplu.Fără titlu.png
 
Ultima editare:
Multumesc pentru sugestie.
Orice sistem de gen openload face conversia care in multe cazuri nu este de calitate. Pe torent un episod de 250 mega are o calitate mult mai buna decat unul de 600 pe un site de stream.
Plus pana descarci 1 episod de pe un astfel de site, descarci 20 de pe torent.
Spre exeplu Scandal pe filelist apare destul de greu.
 
Multumesc pentru sugestie.
Orice sistem de gen openload face conversia care in multe cazuri nu este de calitate. Pe torent un episod de 250 mega are o calitate mult mai buna decat unul de 600 pe un site de stream.
Plus pana descarci 1 episod de pe un astfel de site, descarci 20 de pe torent.
Spre exeplu Scandal pe filelist apare destul de greu.
Eu folosesc asta pentru filmele vechi care nu se prea gasesc pe mai niciunde,de dat jos dau un film in mai putin de un minut cu download helper de exemplu.
 
download helper
Si eu folosesc asta dar la unele site-uri (vezi openload) daca inchizi tab video se descarca pana la 99% apoi da fail. De asta prefer torent.
 
Gasesti tot pe pirate bay.
 
Loading...
Back
Sus