50$ pentru cont upwork - scam ?

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Ok, deci m-a contactat cineva pe fieverr si imi ofera 50$ ca sa creez un cont upwork, zice ca nu necesita emailul meu sau card bancar, doar sa utilizez datele mele pentru a ma inscrie .. Ce ziceti, poate el sa faca ceva si sa imi vina vreo scrisoare prin posta sau sa accept oferta ? Nu prea stiu cum lucreaza upwork, dar nu prea cred ca poate
I am from China and I am mobile app developer. Currently I am working on Chinese marketing but I want to work on Upwork. Because many clients work on Upwork. So I want to have long term relationship with them. However as you know, most of clients want to work with European or American peoples. So I would like to have European or American account. If you can create account for me, I can pay monthly fee for that.(Teamviewer working)

There are several options:

1. if you have Upwork account and use it well, then kindly recommend someone for me.
2. if you have Upwork account and do not use it. then kindly let me use it
3. if you don’t have Upwork account. you can help me to create one.
4. anyway you can recommend someone for me.
 
Ma refeream ca sa nu pierd eu ceva din faptul ca el da scam
Pai normal ca pierzi, datele tale vor fi oferite autoritatilor, bagate in toate bazele de date de scam, etc.
Acum depinde si de cat trage teapa. :D
Presupun ca va face cateva job bune pana prinde ceva super mare si apoi buf...
 
Pai normal ca pierzi, datele tale vor fi oferite autoritatilor, bagate in toate bazele de date de scam, etc.
Acum depinde si de cat trage teapa. :D
Presupun ca va face cateva job bune pana prinde ceva super mare si apoi buf...
este SCAM sigur, nu te increde in el
Mersi de raspunsuri, si eu care credeam ca fac niste bani usori :D .. ok, eram 90% sigur ca nu fac, dar totusi
 
Loading...
Back
Sus