Adult 43cams | Free Adult Live Sex Webcams

heimdall

Active Member
Registered
Full Member
Nu prea am cum sa ma laud cu el . Momentan este in constructie , m-ar ajuta mult cateva sugestii.
Este vorba de un whitelabel pe chaturbate cu o interfata in wp pentru a putea aparea in motoarele de cautare.

Daca exista persoane care vand backlinkuri pe nisa adult as fi interesat sa cumpar cateva.
 
Nu prea am cum sa ma laud cu el . Momentan este in constructie , m-ar ajuta mult cateva sugestii.
Este vorba de un whitelabel pe chaturbate cu o interfata in wp pentru a putea aparea in motoarele de cautare.

Daca exista persoane care vand backlinkuri pe nisa adult as fi interesat sa cumpar cateva.
Arata foarte bine asa cum e. E o tema custom sau?
 
Misto, e chiar mai diferit de restul si iti poate aduce notorietate, plus ca domeniul este super bun.

Cred ca ar trebui sa mai adaugi undeva un banner sau link la vedere in primul desktop pentru înregistrarea de modele.

In rest nu stii ce ai mai putea face.

Arata foarte bine asa cum e. E o tema custom sau?
Tu ai deja cont la cei care au făcut thema. O poti lua de acolo cu plugin cu tot.
 
de ce chaturbate si nu alte programe care platesc muuult mai bine, ca bongacash?
ziceam si eu...
 

off topic: pentru ca sunt cei mai usor de folosit si fara batai de cap, plus fura cel mai putin.
Sa ne gadim putin, trimiti cate 10k unici pe doua site, unul are bonga celalat turbate. Al doilea iti genereaza de 3 ori ai multi bani ca primul, cu care vei continua?
 
Al doilea iti genereaza de 3 ori ai multi bani ca primul, cu care vei continua?

le-ai incercat pe ambele - ai auzit la altii -, sau doar presupui?
nu sunt in domeniul, nu am fost niciodata, dar pe mine m-ar atrage mai mult un lead de 4,5 fata de 1, nu?
 
Bonga nu ai cum sa incerci cand iti cer sa pui domeniul pe numele lor...in caz ca nu le comvine ceva ai pierdut tot. Eu unul nu as vrea sa incerc. Cu chaturbate lucrez de cativa ani , am generat venituri maricele si nu am avut nici o problema.

In scriptul asta as putea sa configurez peste 15 programe de afiliere in acelas timp dar momentan vreau sa pun unul singur la punct urmand ca pe viitor sa adaug si altele.

de ce chaturbate si nu alte programe care platesc muuult mai bine, ca bongacash?
ziceam si eu...
Il folosesti?
 

Atașamente

  • afilieri.jpg
    afilieri.jpg
    69,6 KB · Vizualizări: 29
Loading...
Back
Sus