300$ free credit pentru 60 zile

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cei de alibaba au scos o oferta la serviciile de hosting unde ofera 300$ free credit pentru 60 zile sa testezi produsele lor.
Plus au oferta la domenii .com de 5,99$ si altele extensii.
domenii.png

Va puteti inregistrat aici.
 
La mine a mers din prima Fara probleme. Inchide tab si incearca iar si daca chrome a fost deschis de foarte mult timp IL inchizi si apoi va merge, poate un delete cache.
 
Eu pana la urma am reusit sa ma inscriu dar nu reusesc deloc sa cumpar domenii , desi le aleg intra in cos si desi sunt logat de fiecare data imi spune ca trebuie sa-mi fac cont pentru a finaliza cererea .Deci cum faci Alex cand cumperi un domeniu ?
 
Deci cum faci Alex cand cumperi un domeniu ?
Ai terminat tot pocesul de inregistrare inclusiv verificare telefon?
Eu am simulat o cumparare si merg pana la plata.
Nu imi pot imagina care este problema.
 
Am verificat , am bagat ca metoda de plata paypal , cei 300 de dolari ai am in cont insa nu merge sa fac cumparaturi
 
Ai facut Registrant Profile pentru domenii?
Odata ce ai facut ar trebui sa poti face comanda, iar acesr Registrant Profile se face o singura data.
 
Dap am facut acum si merge . Totusi nu vad si nici nu gasesc cum sa folosesc acei 300 de dolari pentru ca nu apar in nici o casuta cand vreau sa cumpar domenii .
Am apasat pe promoatia cu 3 dolari , acei 3 dolari apari insa ceilalti nup , poate imi spui si cum folosesc cei 300 , multumesc .
 
Loading...
Back
Sus