2parale se duce de rapa

xDaniels

Member
Registered
Banned
Majoritatea afiliatilor cred ca au problema asta iar 2parale refuza sa ia vreo masura. Am comisioane din luna noiembrie , iar noi suntem in februarie , care nu au fost inca platite. Pe ei nu ii intereseaza sa fii tu platit ci sa faca ei vanzare. Sunt curios ce durata de plata a facturilor au in contracte advertiserii. Cei de la suport dau raspunsuri seci cum ca n-au ei treaba, cum ca mai asteapta etc iar advertiserii refusa sa raspunda la mesajele din cadrul platformei.

Usor usor migreaza toata lumea de la 2parale la profitshare care au seriozitate tripla fata de ei. Voi ce parere aveti?
 
Ma refer la faptul ca vazusem (pe alte forumuri si/sau bloguri) ca lumea se plangea ca sunt reclamele prost platite pe 2parale, pe langa ceva cu firma fiind cumparata, ori schimbari majore la site, care au facut majoritatea userilor sa migreze spre profitshare.
 
cred ca tu confunzi. 2parale nu e retea de reclame si nici profitshare scuze
Refferal ads, pentru produse, reclame PPA, poti sa le zici cum vrei.
 
Eu am spus de mult ca 2parale sunt tampiti. Pe langa cele de mai sus, sistemul de plata este pur si simplu de rahat. Totul la ei este facut in asa fel incat sa zici imi Bg ****** si pleci.
 
Acum mi-au trimis un mail in care spun ca traficul trimis de mine ar fi dubios si vor verifica. Nu ma asteptam la altceva. Vor inchide contul ca sa scape de plata comisioanelor
 
Loading...
Back
Sus