Promotie 20 VPS Gratis timp de o luna

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
O veste buna pentru cei care cauta vps gratis sau trial pentru trafic exchange gen hitleap sau alte programe sau servicii.

Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati pe link de mai jos.
Completati profilul, la Credid card puteti pune si card fara bani pe ea. Eu asa am facut si a functionat. Se cere ca verificare a contului.
Dupa asta astepti cam 5 minute sa seteze contul. Acum poti face 20 vps care vor fi valabile timp d eo luna.
Eu acum m-am apucat de facut vps pe care voi pune hitleap si otohits.
QMxUHre.png


Inregistrare aici

[HIDE-REPLY-THANKS]http://azure.microsoft.com/en-gb/pricing/free-trial/?WT.srch=1&WT.mc_id=Paid_azure_Free_Trial+Azure_sem_GOOG+FY15[/HIDE-REPLY-THANKS]
 
Ultima editare:
Salut. Imi poti configura si mie vps-ul pentru hitleap? Multumesc!
Da nu este greu.
1. faci vps, apoi click pe acesta.
2. jos vei avea o bara si click unde scrie connect
3. se va descarca un mic fisier pe care il deschizi.
4. Pui userul si parola si connect
5. Acum accesezi IE sau descarci chrome pentru a descarca hitleap
6. install si run hitleap.

Gata.
 
Poti pune si cardul cu bani daca ai grija sa stergi toate vps-urile cu o zi inainte de expirarea perioadei trial. Eu asa am facut si nu am pierdut nici-un ban de pe card. Era perioada in care se faceau bani cu coin generation, chiar multi bani. Doar ca, atunci cand am aflat eu se apropia deja de perioada finala a vietii.
 
stergi toate vps-urile cu o zi inainte de expirarea perioadei trial
Daca esti ca mine, uiti sa mergi si la baie sa te ..... atunci cu siguranta vei sterge vps inainte de a expira. :D
 
Am pus redirecte cs,am instalat netu,am inchis firewall,ce trebuie sa le mai fac?
 
Putin ajutor va rog.
Nu ma lasa sa descarc softul de la hitleap

Cs7mOWc.png



Ce se poate face in privinta asta ?


Si multumim alex pentru pont!
 
Loading...
Back
Sus