Oferta 20€ Gratis in BTC de la Lama

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
✅ Super Bonus FARA DEPUNERE 20$

20$ la inregistrare

50$ la fiecare 3 referral



1️⃣.Faceți clic pe link și înregistrați-vă


Link Android:


Link Iphone. :


⚠️Cod promo : 142YB6

( o să meargă să l puneti dupa ce vă verificați datele), apasati în colt pe numele vostru, după dati la "Enter Your friend's code) si puneti codul

❗️142YB6
❗

Si primiti 20$ in bitcoin instant

2️⃣.La numărul de telefon să puneți cu 0 în fata, aplicatia vă cere verificarea datelor doar cu buletin sau pasaport. Fara document de reședință.

⚠️.Daca nu primiti sms, e din cauza ca au ceva probleme și au zis ca rezolva, reincercati.

Screenshot_2022-10-19-00-05-53-13_92171a97b750731b19e7b80beefd707c.jpg
 
✅ Super Bonus FARA DEPUNERE 20$

20$ la inregistrare

50$ la fiecare 3 referral



1️⃣.Faceți clic pe link și înregistrați-vă


Link Android:


Link Iphone. :


⚠️Cod promo : 142YB6

( o să meargă să l puneti dupa ce vă verificați datele), apasati în colt pe numele vostru, după dati la "Enter Your friend's code) si puneti codul

❗️142YB6
❗

Si primiti 20$ in bitcoin instant

2️⃣.La numărul de telefon să puneți cu 0 în fata, aplicatia vă cere verificarea datelor doar cu buletin sau pasaport. Fara document de reședință.

⚠️.Daca nu primiti sms, e din cauza ca au ceva probleme și au zis ca rezolva, reincercati.

Vezi atașament 17273
Si ai retras banii astia?
 
@AlexH ce zici facem un Vot sa vedem ce hotarasc membri Roforum. Daca vor astfel de topicuri sau nu?
Eventual cei care prezinta dovada de plata pot posta . Cei care nu au cu ce dovedi .. o avertizare plus sters topicul.
 
Pai si ala de promova numai scheme ponzi si ma luam de viata lui de fiecare data a primit vreun avertisment?
Nu stiu de cine zici (nu imi trece acuma prin cap) .. dar e vorba de acuma inainte.
La un user stiu ca iam dat avertisment o saptamana si cum a trecut a postat iar altceva. Iam mai dat 2 saptamani pauza sa se linisteasca.
 
Loading...
Back
Sus