Oferta 20€ Gratis in BTC de la Lama

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
✅ Super Bonus FARA DEPUNERE 20$

20$ la inregistrare

50$ la fiecare 3 referral



1️⃣.Faceți clic pe link și înregistrați-vă


Link Android:


Link Iphone. :


⚠️Cod promo : 142YB6

( o să meargă să l puneti dupa ce vă verificați datele), apasati în colt pe numele vostru, după dati la "Enter Your friend's code) si puneti codul

❗️142YB6
❗

Si primiti 20$ in bitcoin instant

2️⃣.La numărul de telefon să puneți cu 0 în fata, aplicatia vă cere verificarea datelor doar cu buletin sau pasaport. Fara document de reședință.

⚠️.Daca nu primiti sms, e din cauza ca au ceva probleme și au zis ca rezolva, reincercati.

Screenshot_2022-10-19-00-05-53-13_92171a97b750731b19e7b80beefd707c.jpg
 
✅ Super Bonus FARA DEPUNERE 20$

20$ la inregistrare

50$ la fiecare 3 referral



1️⃣.Faceți clic pe link și înregistrați-vă


Link Android:


Link Iphone. :


⚠️Cod promo : 142YB6

( o să meargă să l puneti dupa ce vă verificați datele), apasati în colt pe numele vostru, după dati la "Enter Your friend's code) si puneti codul

❗️142YB6
❗

Si primiti 20$ in bitcoin instant

2️⃣.La numărul de telefon să puneți cu 0 în fata, aplicatia vă cere verificarea datelor doar cu buletin sau pasaport. Fara document de reședință.

⚠️.Daca nu primiti sms, e din cauza ca au ceva probleme și au zis ca rezolva, reincercati.

Vezi atașament 17273
Si ai retras banii astia?
 
astea sunt genul de aplicatii care aduna date personale, sunt des intalnite prin retele de CPA.
 
@AlexH ce zici facem un Vot sa vedem ce hotarasc membri Roforum. Daca vor astfel de topicuri sau nu?
Eventual cei care prezinta dovada de plata pot posta . Cei care nu au cu ce dovedi .. o avertizare plus sters topicul.
 
Pai si ala de promova numai scheme ponzi si ma luam de viata lui de fiecare data a primit vreun avertisment?
Nu stiu de cine zici (nu imi trece acuma prin cap) .. dar e vorba de acuma inainte.
La un user stiu ca iam dat avertisment o saptamana si cum a trecut a postat iar altceva. Iam mai dat 2 saptamani pauza sa se linisteasca.
 
Loading...
Back
Sus