Invitații filelist gratis

Salutare tocmai am primit cont vip cadou pentru 30 de zile , și aveam 2 invitații care nu le puteam da deoarece nu făceam parte din clasa vip,acum că mă aflu în clasa vip pentru 30 de zile , vreau sa dau celor care au nevoie aceste două invitații...lăsați mesaj aici pentru cine dorește.
Mulțumesc da de ce nu pot sa ma logez cu ce miai dat
 
Salutare tuturor, dacă este cineva care ma poate ajuta cu o invitație as fii tare recunoscator, mulțumesc și o zi frumoasa în continuare!
 
#teogl și #MariusAtat se vede că v-ați făcut cont pe acest forum special pentru a primi o invitație Filelist...
Daca citești acest thread de la capăt o sa vezi ce am pățit cu oamenii cu conturi noi,deșii am servit invitații acum aflu că le-am dat mai mult degeaba pentru că oamenii care le-au primit nu știu să le folosească...
Exemplu mesajul care l-am primit de la un user care a primit invitația:

Dar daca descarc 10 jocuri , apoi le sterg din PC, dar le las in qBittorrent fisierul ala de instalare e bine?

Voi oferi invitații numai persoanele care are cel puțin 3 luni pe acest forum de când sa înregistrat și minim 10 posturi așa pot avea încredere că persoanele care primesc invitații știu ce să facă cu ele,și știu cu ce se mănâncă un cont Filelist,nu doar vreau o invitație pentru a descarcă ceva de pe Filelist și atât,pe urma nu mai folosesc contul...

Indepliniti condițiile faceți activitate pe forum și primiți și invitație..
 
#teogl și #MariusAtat se vede că v-ați făcut cont pe acest forum special pentru a primi o invitație Filelist...
Daca citești acest thread de la capăt o sa vezi ce am pățit cu oamenii cu conturi noi,deșii am servit invitații acum aflu că le-am dat mai mult degeaba pentru că oamenii care le-au primit nu știu să le folosească...
Exemplu mesajul care l-am primit de la un user care a primit invitația:

Dar daca descarc 10 jocuri , apoi le sterg din PC, dar le las in qBittorrent fisierul ala de instalare e bine?

Voi oferi invitații numai persoanele care are cel puțin 3 luni pe acest forum de când sa înregistrat și minim 10 posturi așa pot avea încredere că persoanele care primesc invitații știu ce să facă cu ele,și știu cu ce se mănâncă un cont Filelist,nu doar vreau o invitație pentru a descarcă ceva de pe Filelist și atât,pe urma nu mai folosesc contul...

Indepliniti condițiile faceți activitate pe forum și primiți și invitație..
Salut, are cineva o invitatie pe, DjCLUB COMUNITY ?
 
#teogl și #MariusAtat se vede că v-ați făcut cont pe acest forum special pentru a primi o invitație Filelist...
Daca citești acest thread de la capăt o sa vezi ce am pățit cu oamenii cu conturi noi,deșii am servit invitații acum aflu că le-am dat mai mult degeaba pentru că oamenii care le-au primit nu știu să le folosească...
Exemplu mesajul care l-am primit de la un user care a primit invitația:

Dar daca descarc 10 jocuri , apoi le sterg din PC, dar le las in qBittorrent fisierul ala de instalare e bine?

Voi oferi invitații numai persoanele care are cel puțin 3 luni pe acest forum de când sa înregistrat și minim 10 posturi așa pot avea încredere că persoanele care primesc invitații știu ce să facă cu ele,și știu cu ce se mănâncă un cont Filelist,nu doar vreau o invitație pentru a descarcă ceva de pe Filelist și atât,pe urma nu mai folosesc contul...

Indepliniti condițiile faceți activitate pe forum și primiți și invitație..
Am cateva invitatii si eu dar cu aceleasi conditii ...
 
Loading...
Back
Sus