2 ani de roforum

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pe 14 februarie Roforum face 2 ani de activitate si daca te uiti in urma nu poti crede cat de repede a trecut.
Asa ca inceand de astazi si pana pe data de 14 februarie am redus cu 50% pretul la VIP CLUB.
Asa ca acum VIP Club pe 12 luni este doar 28£
http://www.roforum.net/account/upgrades
Pentru ca sunt persoane care nu au card adaugat la paypal, sau vor sa faca upgrade o singura data, am adaugat si aceasta optiune.
La fiecare pachet acum aveti doua variante:
Subscribe - adica la intervalul ales, va lua din contul vostru suma respectiva. Daca faci upgrade la pretul din oferta, atunci mereu vei face plati pretul cu reducere de 50%,
O singura data - adica veti plati o singura data
O alta optiune este cea de donatie 1.35$ care in acest moment se poate face prin paypal si card, dar in zilele ce urmeaza sa pun si prin telefon. Aceasta optiune nu aduce nici un beneficiu si este un simplu ajutor din partea ta catre roforum.

In acelasi timp doresc sa le multumesc acelor useri care s-au implicat activ in comunitatea.
Useri care au participat cu resurse utile pentru comunitate
Useri care su postat Feed-ul roforum pe site-urile lor, ca mai multa lume sa afle de roforum
Useri care ajutat la distribuirea pe retelele sociale si ajutat la promovare
Useri care au oferit servicii, produse, gratis sau la reducere membrilor de pe roforum
Si desigur celor care intra zilnic si au ales roforum ca sursa de informare.

Impreuna am realizat multe in acesti doi ani si sper ca peste alti doi ani, sa nu existe Roman care sa nu fi auzit de roforum.

Tin sa reamintesc ca Roforum nu este doar o platforma pentru webmasteri, ci se adreseaza tuturor celor care au nevoie de ajutor, un sfat indiferent de natura acestuia.

Stiu ca uneori ati fost nemultumiti de unele reguli impuse, dar va asigur ca sunt necesare. Cea mai discutat masura este cea de a vinde si cumpara pe roforum. Ca toata lumea sa fie multumita, am introdus varianta de acces prin ratie.
Inainte erau persoane care faceau posthunting lucru care`l uram cu totii. Prin Ratie, trebuie sa fie o balanta intre numarul de postari si numarul de like primite la postari. Asa ca la 100 posturi e nevoie de 10 like (Ratie 1), inainte a fost Ratie 2.

Roforum este facut pentru a oferi ajutor celor care un inevoie si nu bazar. Pentru a vinde si cumpara sunt destule site-uri care le puteti folosi.

O alta masura criticata a fost cand am pus regula ca doar userii Full Member pot trimite mesaje. Am luat atunci acea masura, pentru ca se facea abuz de PM si dupa mai multe rapoarte am decis sa scot accesul la userii abia inregistrati.

In acest an voi face aproximativ 1000 de tricouri cu sigla roforum si fiecare va putea comanda unul sau mai multe.

Sa auzim de bine.
@AlexH - Roforum.net

 
Ultima editare:
La Mulți Ani! RoForum, cât și prietenilor care au fost alături de noi de doi ani și am legat prietenii virtuale chiar m-ai strânse decât cele normale.
@alex la trei ani facem un chef.
 
La Multi Ani RoForum !!
Multumesc pt tot ce mi-ai oferit si pt tot ce imi vei mai oferi..
La cati mai multi membri , La Multi Ani.;)
 
Loading...
Back
Sus