100 Followers Instagram Gratis !!

@Cotos Alexandru , daca eu sunt bagat fortat pe profilul tau , fara sa stiu , si deodata ma trezesc cu fel de fel de postari de la tine , crezi ca reactionez?
Daca eu sunt femeie la 43 de ani din Israel si tu postezi de pe un profil de vulcanizare auto din Romania , cum sa reactionez?
 
@Cotos Alexandru , daca eu sunt bagat fortat pe profilul tau , fara sa stiu , si deodata ma trezesc cu fel de fel de postari de la tine , crezi ca reactionez?
Daca eu sunt femeie la 43 de ani din Israel si tu postezi de pe un profil de vulcanizare auto din Romania , cum sa reactionez?
Perefect adevărat , dar conturile tale nu sunt nici 1% din CEE ace ne povestești ! Vino cu alte argumente și eu îți pot vira like-URI de pe site de filme , iar tu ai pagina de jucării , poate doar pe 3% din ei vor fi interesați ! Dar nu putem spune același lucru despre conturile tale , sunt 100% fake ! Recunoaște , fa-o pe prostul/a ca nu ai știut și te iertam ...
 
Buna , numai este valabil , eu am vrut sa fac ceva pro bono dar lumea nu a fost multumita !
Valentina, romanul ar fi vrut sa ii bagi in buzunar 100 euro dupa ce ca au +100 followers, desi in ranking 100 de folowers conteaza.Trebuia sa ceri 3 euro pentru 100 de followers si dupa sa spui ca lasi la un euro, dar stai, romanul e zgarcit, un euro = 100 lei (in mintea lor), desi valoarea reala este de 5 lei, de care te poti lipsi.
aici pe roforum, am mai vazut o disputa pentru 10 euro (pt inteligenti, 47 de lei).Omul a dat tema, dar banii nu i a mai vazut, de parca in ziua de azi mai sta un om in 3 pachete de tigari.
In ziua de azi cu 50 de lei nu prea ai ce face decat daca mori de foame, chiar si oamenii cu ziua fac mai mult de 50 de lei pe zi.
Mai fac parte din niste platforme exterioare, unde se transfera cate 1000-1500-2000 euro pentru site-uri, vanzari, fara escrow si totusi nu prea sunt tepari pentru 2-3 euro ca la noi.
In concluzie imi pare rau ca avem aceasta soarta, desi nu suntem niste lichele ordinare, muncim, platim ...
era o zicala:
"la tigan daca ii dai 6 zile din 7, iar a 7-a zi nu ii mai dai, iti da in cap!"
 
Loading...
Back
Sus