100 Followers Instagram Gratis !!

Valentina95

Active Member
Registered
Banned
Buna tuturor, am placerea sa ofer gratis cate 100 de urmaritori sau 100 like-uri pentru o poza pe instagram (worldwide) primilor 20 de membri care imi trimit PM sau lasa un reply aici !
Am nevoie doar de user sau link al profilului de Instagram !
 
Ultima editare:
Am reusit sa beneficiez si eu de aceasta gratuitate. Totul s-a intamplat rapid, cred ca a durat undeva la 6-7 minute poate chiar mai putin (vedeti printscreenul cu primele notificari de pe telefon). Totodata, in printscreen am lasat numele paginii in cazul in care doriti sa verificati unde mi-au fost furnizati urmaritorii (cei 100). Multumesc inca o data de ajutor.
 

Atașamente

  • 057A9BEE-AFD0-4D87-92BA-6A04D3E4A0C2.png
    057A9BEE-AFD0-4D87-92BA-6A04D3E4A0C2.png
    269,7 KB · Vizualizări: 50
Buna tuturor, am placerea sa ofer gratis cate 100 de urmaritori sau 100 like-uri pentru o poza pe instagram (worldwide) primilor 20 de membri care imi trimit PM sau lasa un reply aici !
Am nevoie doar de user sau link al profilului de Instagram !

Pentru alte servicii social media (instagram,facebook,youtube,twitter) accesati site-ul www.Like-uri.ro .

PROMO: Toti membrii RoForum beneficiaza de reducere 50% pentru serviciile Instagram .
As Vrea si eu promo de 100 followers .
Username : cicosmindj
Ms
 
Buna tuturor, am placerea sa ofer gratis cate 100 de urmaritori sau 100 like-uri pentru o poza pe instagram (worldwide) primilor 20 de membri care imi trimit PM sau lasa un reply aici !
Am nevoie doar de user sau link al profilului de Instagram !

Pentru alte servicii social media (instagram,facebook,youtube,twitter) accesati site-ul www.Like-uri.ro .

PROMO: Toti membrii RoForum beneficiaza de reducere 50% pentru serviciile Instagram .
Ti-am trimis PM. Multumesc!
 
Am primit 100 follow pe Instagram , totul foarte rapid ! Pana aici ok
Când am luat l verificat primele 20 de profiluri am observat ca toate conturile sunt fake , cel puțin asta mi-am dat eu seama din experiența mea de utilizator al Instagramului și a altor site-uri de socializare !
Ai spune mai degrabă ca sunt conturi făcute special pentru treaba asta !
După părerea mea , dacă va impresionează doa numarul cumpărați cu toat încrederea !
Dacă vrei mai mult de un număr acolo, nu se merita ! E egal cu 0
 
Loading...
Back
Sus