Opinie 05/05/2022

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Credeți ca Simpson va avea dreptate si de aceasta data?
Conform serialului pe data de 05/05/2022 va fi lansată o bombă nucleară si va avea inscripția Ucrainei.

Daca e asa, atunci avem o luna de zile sa ne bucuram de viață normală, pentru ca dupa va fi imposibil acest lucru.

Se stie ca cei din serial au avut dreptate pana acum in multe cazuri.

Din cate am citit episodul cu pricina a fost făcut in 1995.
 
photoshop toata ziua, lol.
Sorry dar factcheck de la reuters.com e ca si cum ai pune un violator sa se investigheze singur si apoi sa decida daca este sau nu vinovat.

Dupa ce a aparut si devenit viral faza asta au aparut o gramada de video pe youtube si articole unde pur si simplu spun ca tot ce este in simpsons pana acum este o minciuna si se poate compara cel mult cu o mare coincidenta.

Ceea ce se incearca este sa ne duca in eroare si sa faca predictiile celor de la simpsons ca fiind o prostie si nereale.

O coincidenta este cand spui ca peste 20 ani cineva din PNL va castiga alegerile prezidențiale . Cand spui ca Grigore din PNL va castiga in 2050 alegerile prezidențiale si va face echipa cu X, nu mai este coincidenta.

A nu se intelege ca nu iti accept opinia legat de asta, ci doar incerc sa explic ceea ce se intampla si ce cred eu.
 
Credeți ca Simpson va avea dreptate si de aceasta data?
Conform serialului pe data de 05/05/2022 va fi lansată o bombă nucleară si va avea inscripția Ucrainei.

Daca e asa, atunci avem o luna de zile sa ne bucuram de viață normală, pentru ca dupa va fi imposibil acest lucru.

Se stie ca cei din serial au avut dreptate pana acum in multe cazuri.

Din cate am citit episodul cu pricina a fost făcut in 1995.
Au fost mai multe preziceri ce s-au adeverit. Una din cele mai bune a fost alegerea lui Trump ca presedinte.
Totul e posibil sa fi prezis și o bombă nucleară cu inscripția Ucrainei. Însă trebuie căutat episodul cu pricina. Dacă a existat mai mult ca sigur se va întampla.
 
Loading...
Back
Sus