whatsapp help

Ce altgoritmi are whatsapp?
Nu am idee.
Dece sa trimiti la toata lista odata cand poti trimite la cate 10.
Iti trimiti tie un mesaj de pe alt telefon, iar acel mesaj il retrimiti la cei din lista. Cel putin asa fac eu si pana acum nu am avut probleme. A se intelege ca mesajele trimise de mine sunt personale si nu publicitare sau spam.
 
Mesajele sunt spam, ei nu ma au pe mine, de aceea am intrebat daca pot face ceva, whatsapp are sistem care blocheaza la prea multe trimise odata
 
Daca nu te au, atunci nu stiu ce sanse sunt sa nu te blocheze.
La mine cand ma adauga cineva sau imi trimite mesaj si nu-l am in lista imi apare imediat butonul spam.
Plus daca o parte din cei care ai trimis mesaj au marcat ca spam mesajele de la tine, atunci nu ai sanse.
 
Pana trimit ei mesaj ca spam eu le trimit sa vada, doar ca ma blocheaza sistemul, revin iarasi la intrebarea daca stie cineva sa raspunda fara aberati la alt subiect. Multumesc!
 
revin iarasi la intrebarea daca stie cineva sa raspunda fara aberati la alt subiect.
Imi cer scuze ca aberam si nu iti dam un raspuns sincer cum sa spamezi lumea.
Vrei un raspuns concret?
Gaseste o persona buna la matematica in baza 7, apoi un coder care sa iti faca un program, script care sa pacaleasca sistemul.
 
Imi cer scuze ca aberam si nu iti dam un raspuns sincer cum sa spamezi lumea.
Vrei un raspuns concret?
Gaseste o persona buna la matematica in baza 7, apoi un coder care sa iti faca un program, script care sa pacaleasca sistemul.
Am o persoana care mia facut deja, doar ca se trimite la toti odata, crezi ca intreb aiurea
 
I
Imi cer scuze ca aberam si nu iti dam un raspuns sincer cum sa spamezi lumea.
Vrei un raspuns concret?
Gaseste o persona buna la matematica in baza 7, apoi un coder care sa iti faca un program, script care sa pacaleasca sistemul.
Sunt mai multumit de raspunsul asta , decat la unul evaziv. Cum crezi ca fsci bani pe net? Ori sapmezi ori platesti ca popa, de acolo dupa talent si comversia.
 
Toata lumea zice "spam huaaaaaaa" , si daca platesti reclama ads si pe fb in care iti susti aceeasi idee sau nisa, nui tot spam platit? Ca sa zicem asa. Reclama = Spam cacat pe bat!
 
In principiu ai dreptate. Numai că e dreptul lor sa își apere monopolul la spam. Trebuie sa câștige bani
 
Loading...
Back
Sus