Webdesign wordpress

Mutex

Active Member
Registered
Banned
Buna dimineata! As vrea sa caut pe cineva sau chiar si o firma care poate sa imi faca o tema personalizata pentru retete culinare. Pot sa platesc paypal sau transfer bancar, bugetul meu sa zicem ca este de 80-90 euro sa zicem maxim 100.
 
Trimite-mi mai multe informatii in privat.
 
Cand te-am intrebat cat de rapid vrei raspunsul mi-ai spus cat mai rapid, atat de rapid am putut din cauza ca am fost prins cu munca(fulltime) + alte proiecte care le am in derulare, plus ca nu am batut palma.
Daca asta inseamna neseriozitate presupun ca nu ai dat peste multe persoase si cu adevarat neserioase.
Dupa toate astea ti-am spus ca sunt dispus sa colaboram dar se pare tu vrei pe cineva sa fie tot timpul la dispozitia ta de parca am avea contract.
 
Bun , iti raspund pentru prima si ultima oara , sunt o persoana destul de ocupata ... in mod normal nici nu trebuia sa ma obosesc sa iti raspund dar o fac din respect fata de forum nu fata de tine.
A ramas sa ne auzim la ora 20:00 - 21:00 - Ais pus ok - Nu ai aparut
A doua zi nici atat
Ai aparut a treia zi... pai iarta-ma daca tu crezi ca pe internet , pe roforum sau alte forumuri sunt niste mucosi te-ai inselat.
2: Aveai skype meu , puteai trimite PM pe ROFORUM , aveai chiar si numarul meu de telefon , nu puteai suna ... trimiteai un sms sau semne indiene. + Ai avut timp sa intri pe roforum sa stai dar sa ma anunti pe mine/ceilalti nu ai avut... Ba tu crezi ca avem guma in par?
Atunci cand spui unui om ca discutam deseara sau maine cel tarziu si apari dupa 3 zile ce esti? UN MARE SERIOS si eu te-am catalogat gresit ca sunt tampit, si vii si imi spui ... pai ce am batut palma?
Da-mi voie sa iti dau un sfat in meseria asta si in orice meserie. CUVANTUL este cuvant , stiai ca nu te puteai inhama spuneai ... ne auzim in 1 an :) simplu? Pai este simplu :)
Este problema ta ce ai tu in derulare , sau tu crezi ca noi stam pe aici degeaba?
Mai devreme am avut un client si i-am spus sa vina la ora 4 ( nu am batut palma cu el ) a venit am batut palma pentru ca a fost serviciul ok.... ce ar fi insemnat sa il sun eu joia viitoare sa ii spun am avut treaba ... dar oricum nu batusem palma...
Probabil vroiai un contract 70% din suma inainte si tot asa ? poate nici atunci nu era palma batuta ca nu primisesei 100%....
Tipule pe forumul asta esti serios, de cuvant ... altfel te poftim pe usa afara !
Nu esti tepar ( inca .. nu am colaborat ) Esti doar un neserios din punctul meu de vedere si il sustin , am lucrat si cu copii de 14 ani de pe bancile scolii ce faceau writecontent pentru un banut .. si te asigur ca pana si ei au cuvant. Asa ca cu drag si spor iti spun si aici ce ti-am spus si pe skype ... NU ma mai deranja ( Apropo lucrez cu cativa membri de pe forum ... uni noi alti mai vechii cum se face ca ei sunt seriosi ? ) Bye, BYe
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus