Warning: Cannot modify header information

Pyo

Active Member
Registered
Full Member
Ma ajuta cineva cu problema de mai jos, nu stiu ce sa ii mai fac

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/disk5/2128376/www/automv.ro/wp-content/plugins/js_composer/js_composer.php:1) in /srv/disk5/2128376/www/automv.ro/wp-includes/pluggable.php on line 1167

Multumesc
 
unde, cum, cand iti apare aceasta eroare ca sa ne dam seama ce vrei sa spui
 
am avut si eu asa eroare o data cand schimbasem tema de wordpress...nu puteam nici sa intru in admin...am rezolvat facand un back-up la salvarile ce le aveam de cateva zile...am pierdut ceva articole in schimb am putut recupera site-ul :)
 
Intra in ftp si in fisierul functions.php din thema la final vezi daca exista acest tag
?>
Prima data sterge orice spatiu de dupa acest tag.

Apoi poti din ftp adauga un 1 in fata la numele fiecarui plugin pentru a fi dezactivate automat. Daca tot nu functioneaza poti face la fel si pentru tema pentru a se activa cea default.
Dupa asta intri in admin si activezi sau stergi ce nu merge.
 
@cnusi nu stiu cum de iti merge tie, am incercat cu mai multe browsere si nu imi merge, folosesc Chrome dar am incercat si cu IE, Firefox, Vivaldi.
@Oleg Kojbirna este site/tema noua deci nu prea am de unde sa iau un backup
@AlexH asta am mai incercat sa fac si stiu pluginul din cauza caruia da eroarea dar nu stiu cum sa o rezolv, este un plugin de la tema de care are nevoie.

Interesant este ca local (cu XAMPP) imi merge perfect, am uploadat site-ul exact cum il aveam local, am incercat si pe 3 servere diferite si aceeasi problema.
 
Activeaza din wp-config.php debug si vezi eroare. Cred ca este nevoie de un plugin framework instalat pentru a functiona. Am mai intalnit problema asta si pe alte site-uri.
Ai verificat ce am spus mai sus?
Intra in ftp si in fisierul functions.php din thema la final vezi daca exista acest tag
?>
Mai poti intra in ftp si sterge de tot pluginul respectiv. Apoi mergi in db si executa o optimizare/reparare si daca stii tabelele folosite de plugin le stergi. Apoi urci manual pluginul prin ftp si il activezi din wp-admin.
Pluginul mai poate intra in conflict cu un alt plugin.
La fel poti testa daca site merge cu plugin activat si tema dezactivata.

Recomandare:
Cand cineva ofera o solutie, recomand sa urmati toti pasii care au fost scrisi. Nu sta nimeni sa scrie de prost pentru ca nu are altceva de facut. Stiu din experienta unde multi useri dupa 30 de posturi recunosc ca nu au executat nici macar un pas din cele recomandare si la final vede ca problema se rezolva daca executa unul din acei pasi.
 
  • Like
Reactions: Pyo
nu avea tag-ul ?>
dupa acesta nu trebuie sa existe nici un spatiu.
?> trebuie sa fie ultima linie.
Pe local host ce versiune de php ai?
Ai incercat sa stergi cum am spus mai sus?
Mai poti rescrie toate fisierele pentru a fi sigur ca nu sa pierdut ceva pe drum.
 
dupa acesta nu trebuie sa existe nici un spatiu.
?> trebuie sa fie ultima linie.
Pe local host ce versiune de php ai?
Ai incercat sa stergi cum am spus mai sus?
Mai poti rescrie toate fisierele pentru a fi sigur ca nu sa pierdut ceva pe drum.

"?>" l-am pus pe ultima lini fara nici un spatiu dupa
pe localhost am aceasi versiune de php, adica 4.5.1 sau 4.6.3 (pot sa le modific)
fisierele le-am rescris exact cum le aveam pe local
o sa incerc acum sa sterg pluginul si sa dau un repair la DB si revin cu info
 
Incearca sa pui o versiune noua de php, pentru ce ai tu este destul de vechi.
Daca nimic nu merge, poti face install fresh la wordpress si apoi importi db sau doar articolele.
 
Loading...
Back
Sus