Voi ati fumat?

In Romania te saltă gardă și dacă spui că ai de gând să fumezi o iarbă buna peste două luni..:(


OffTopic ..dar tot pe acolo :)))

http://www.ladbible.com/more/uk-vir...orting-line-on-white-hart-lane-pitch-20170517
 
Nu te poate lua politia pentru un video/poza. Pentru ca nu au cum sa dovedească ca este în România , am un prieten care are selfie făcut cu o planta, a fost căutat de politie însă nu au avut ce sa îi facă , poza poate fi făcută în Spania (exemplu ) unde este legal :p
 
E treaba ta ce faci..ce bagi...nu ma intreseaza...dar din propria experienta iti spun.O iarba buna..nu iţi ia mintile...din contra...câte odata ti le dã ;)
Sunt total de acord cu tine aici,romanii sunt speriati datorita prajelii care circula prin tara si care a facut atatea victime,multi nu inteleg ca o iarba de la "mama ei" nu te distruge ca ce e pe la noi de baga toti pustanii chiar si de 14 ani
 
Nu insa vad des in jurul meu tot mai multi consumatori si deja a devenit un lucru normal :)
 
Daca intrebi de fumat iarba, da, si nu o data ci de mai multe ori, este chiar "marfa" te calmeaza, te linisteste, esti putin ametit, dar nu vezi iepuri, magari pe pereti sau te mai miri ce... nu, intrii intr-o bula de liniste.
 
Am fumat și eu iarbă de vreo câteva ori. Am consumat tipul de iarbă " pasiv" , adică ăla care te liniștește. E foarte calmant și amplifică totul în jur, orice devine mai bun și mai frumos, am mâncat niște chipsuri banale dar atunci fumat parcă erau cele mai divine. Recomand doar atunci când vreți să vă relaxați, merge și când faci sex, se simte altfel.
 
Va povestesc din propia experienta.
Orice ar fi,nu fumati legale(etnobonatice/shop),alea te distrug tare.
Am fumat in jur de 4 luni doar legale(alea ieftine care le gasesti peste tot),era in jur de 10lei o tipla si ma spargea maxim,dar dupa 4 luni simt ceva schimbari la mine,sufar de anxietate si nu doar atat.Am reusit sa ma las de ele si sa mai fumez iarba din cand in cand,iarba este foarte buna fata de legale.Au fost dati cand eram mai rau ca cel din video,vomitam dupa ce fumam,nu puteam sa dorm,nu poti sa te concentrezi,sa vorbesti,sa mananci,vrei sa bei apa continuu,nu poti mesteca.
 
Loading...
Back
Sus