Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

vidbull.com down de cateva zile

Discuție în 'Coltul vesel' creată de AlexH, 30 Sep 2015.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.186
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.129,21
    De cateva zile vidbull.com este down si nu vrea sa isi revina. Pana acum a mai avut probeme, dar niciodata atat de mult. Ori a ajuns FBI peste ei si le-a inchis site-url ori sunt atacati.
    vidbull.com este site unde ma uitam la seriale online. Daca acesta cade, va trebui sa trec iar pe torent si sa le descarc. :(
    Daca aflati motivul pentru care este si acum down postati mai jos va rog.

Publicitate

2. stely20

stely20 Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    110
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $266,81
    Se pare ca nisa de seriale online pe zi ce trece tot mai multe probleme are .....trebuie sa gasim ceva la fel de profitabil ...

3. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.186
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.129,21
    Vad ca si-a revenit acum si functioneaza bine.
    Numai bine sa pot vedea episoadele de astazi.

stely20 apreciază asta.
  4. cptext7

cptext7 New Member Registered

Aprecieri primite:
    0
    Puncte trofeu:
    1
    Credit:
    $162,34
    MAI FLACAU ESTI TARE .
    Acest site este addministrat atita tot ,este sub licenta asa ca nu te mai hazarda,emisiuni si cu presedintele Statelor este publicat si redat pe acest site vidbull.com
    Eu adaug filme pe acest site si chiar iau bani iti recomand sa nu te enervezi merge :
    daca merge acest linc este ok

http://vidbull.com

daca nu merge esti suta la suta banat si atit. este super serios admin si inlegal ce ?Daca este administrat,ce nu intelegi?Noi punem filme nu Patronul aiurea.
    merge stati fara grija daca cu lincu care am dat nu merge esti banat pe veci.esti basca si localizat aiurea .acum poti sa sci lui admin la vidbul direct lui si te intelege explicai ca vrei sa vezi filme si nu poti .Creazati probabil cont nu stiu dar nu cred ca ese obligatoriul,nu stiu.Bafta s nu te retin . Bafta vizionari placute ,
    www.vidbull.com, www.vodlocker.com ,mai nou stream daca nu ai nu merge sa te uiti este noou de 2 saptamini.
    Si eu ma uitam pe telefon si ok descarcam si ma uitam de 2 saptamini nu merge sa descarci si mai nou sa si vezi dar daca ai browser este actoalizat si stram merge asa am facut eu si ma uit la filme cel putin 1 la 2 saptamini (Ma uit la filme greu nu imi plac dar daca este dupa fapte reale ma uit ,deci rar gasesti. Bafta Domnule! O zi/Seara placuta!

Ultima editare de un moderator: 26 Feb 2016
  5. AlexH
    Aggressive

Aprecieri primite:
    6.186
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.129,21
    Ai grija cum vorbesti aici ca primesti imediat Ban pe viata.
    Crezi ca intereseaza pe cineva acest lucru?
    Te-ai gandit sa castigi un referal de pe urma acestei postari.

Daca erai atent vedeai ca topicul a fost postat in septembrie 2015.

Avertisment 7 puncte. Data viitoare direct Ban.

6. AlexH
    Aggressive

Aprecieri primite:
    6.186
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.129,21
    De doua zile este down iar vidbull. Oare isi va reveni? Sau a intrat amazon tare pe ei?
    Am vazut ca de o perioada tot ce era de grand tour disparuse de pe serverele lor.

7. AlexH
    Aggressive

Aprecieri primite:
    6.186
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.129,21
    Dupa ultimele informatii se pare ca este down de tot. Va trebui sa caut o alta sursa pentru seriale acum.
    Cei care foloseau ca sursa pentru video au ceva de munca acum.

8. AlexHD

AlexHD Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    95
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $179,99
    Mai bine ca s-au "dus" deoarece din cauza lor mi-a facut google actiune manuala...Erau pline de virusi playerele lor.

Mult succes in faliment Vitbull si Vodlocker ;)

AlexH apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta