vidbull.com down de cateva zile

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
De cateva zile vidbull.com este down si nu vrea sa isi revina. Pana acum a mai avut probeme, dar niciodata atat de mult. Ori a ajuns FBI peste ei si le-a inchis site-url ori sunt atacati.
vidbull.com este site unde ma uitam la seriale online. Daca acesta cade, va trebui sa trec iar pe torent si sa le descarc. :(
Daca aflati motivul pentru care este si acum down postati mai jos va rog.

IIOB1nz.png
 
Se pare ca nisa de seriale online pe zi ce trece tot mai multe probleme are .....trebuie sa gasim ceva la fel de profitabil ...
 
Se pare ca nisa de seriale online pe zi ce trece tot mai multe probleme are .....trebuie sa gasim ceva la fel de profitabil ...
Vad ca si-a revenit acum si functioneaza bine.
Numai bine sa pot vedea episoadele de astazi.
 
MAI FLACAU ESTI TARE .
Acest site este addministrat atita tot ,este sub licenta asa ca nu te mai hazarda,emisiuni si cu presedintele Statelor este publicat si redat pe acest site vidbull.com
Eu adaug filme pe acest site si chiar iau bani iti recomand sa nu te enervezi merge :
daca merge acest linc este ok

http://vidbull.com

daca nu merge esti suta la suta banat si atit. este super serios admin si inlegal ce ?Daca este administrat,ce nu intelegi?Noi punem filme nu Patronul aiurea.
merge stati fara grija daca cu lincu care am dat nu merge esti banat pe veci.esti basca si localizat aiurea .acum poti sa sci lui admin la vidbul direct lui si te intelege explicai ca vrei sa vezi filme si nu poti .Creazati probabil cont nu stiu dar nu cred ca ese obligatoriul,nu stiu.Bafta s nu te retin . Bafta vizionari placute ,
www.vidbull.com, www.vodlocker.com ,mai nou stream daca nu ai nu merge sa te uiti este noou de 2 saptamini.
Si eu ma uitam pe telefon si ok descarcam si ma uitam de 2 saptamini nu merge sa descarci si mai nou sa si vezi dar daca ai browser este actoalizat si stram merge asa am facut eu si ma uit la filme cel putin 1 la 2 saptamini (Ma uit la filme greu nu imi plac dar daca este dupa fapte reale ma uit ,deci rar gasesti. Bafta Domnule! O zi/Seara placuta!
 
Ultima editare de un moderator:
MAI FLACAU ESTI TARE .
Ai grija cum vorbesti aici ca primesti imediat Ban pe viata.
Eu adaug filme pe acest site si chiar iau bani iti recomand sa nu te enervezi merge :
Crezi ca intereseaza pe cineva acest lucru?
daca merge acest linc este ok
Te-ai gandit sa castigi un referal de pe urma acestei postari.

Daca erai atent vedeai ca topicul a fost postat in septembrie 2015.

Avertisment 7 puncte. Data viitoare direct Ban.
 
Mai bine ca s-au "dus" deoarece din cauza lor mi-a facut google actiune manuala...Erau pline de virusi playerele lor.

Mult succes in faliment Vitbull si Vodlocker ;)
 
Loading...
Back
Sus