VeziHD.com

Stereo

Member
Registered
Full Member
Este primul meu site de acest gen inceput de la 0 deci imi asum toate greselile :). Tema ce sta la baza este un site de filme online dar pe viitor dupa ce voi avea in jur de 500 de vizitatori zilnici ma gandesc sa deschid tot pe acest domeniu si un loc unde sa se poata viziona si tv online .
Link: http://vezihd.com/
As dori pareri/critici/sfaturi despre el :).
Multumesc .
 
Uite ce se intampla cand pui numele la domeniu ca titlu la un topic.
n7bq9a0.png

Uite asa pierzi vizite la site. In general forumurile care postezi stau mult mai bine fata de site tau si asta face sa apare in cautari inaintea ta. Ma refer la general si nu doar in cazul de fata.
Asa ca atentie pe viitor cand postati numele la site ca titlu la topic.
 
Numele domeniului este foarte bun pentru un site de filme. Personal, mi se pare ca tema site-ului este cam greoaie si este dificil de navigat. As recomnada schimbarea temei si adugarea de sectiuni gen "Cele mai vazute filme" si un formular prin care vizitatorii pot cere un film sa fie adaugat pe site.
 
Un lucru am observat la site de filme. Lumea da putina importanta la aspect asa ca un site simplu cu tema default de la wordpress cred ca merge mai bine decat cu orice alta tema.
Este putin ciudata tema aleasea. Pe mobil am verificat acum si arata binisor si playerul functioneaza.

Tot mai multa lume foloseste device mobile pentru a accesa internetul. Un site bine optimizat pentru aceste device este obligatoriu.
Plus cauta teme care ajuta la indexarea in google mai repede. Am discutat intr-un topic pe aceasta tema.
 
Loading...
Back
Sus