Vand Video GamePlay 60fps FHD 10 Minute

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vand video GamePlay pentru cei care au canale de games si doresc video unice fara probleme cu drepturile de autor.

Caracteristici per video:
Format: 1080p
Fps: 60 sau 30
Lungime: Minim 10 minute per video
Fiecare clip este unic si se vinde o singura data la un user.

Oferta in acest moment:

500 video = 50 euro
2000 video = 100 euro
Se adauga o taxa de 1 euro per tranzactie

Timp de livrare:
24-48 ore pentru comenzi bulk si daca clipurile sunt diponibile
5-15 zile daca se cere gameplay de pe anumite jocuri sau nu sunt disponibile. Este nevoie de timp pentru inregistrare sesiunilor si apoi impartite a cate 10+ minyte fiecare.
.
Se garanteaza ca nu vei primi strike la video sau probleme cu drepturile de autor pentru ca clipurile sunt unice si nu se vinde acelasi video la mai multe persoane.
Insa uneori poate apare notificare din cauza la muzica comerciala care este inclusa in unele jocuri. Pentru asta cand se primeste notificare de la youtube, pur si simplu click pe Elimina song si gata.

Lista jocuri:
Call Of Duty
DOOM
CSGO
The Witcher 3
Fallout 4
CSGO
DOOM
Arma 3
Alien Isolation
The Walking Dead
H1Z1
Deadspace
The Order 1886
Resident Evil
The Evil Within
Game of Thrones
Silent Hills
Sweet Home
The Forrest
Slender
Decay
Outlast
Joes Diner
The Lost Crown
Left 4 Dead
The Charnel House
Left 4 Dead 2
Castlevania
Until Dawn

Daca jocul preferat nu este in lista, imi spuneti care este si va spun daca se poate face.

Nota:
Clipurile nu sunt realizate de mine iar acea taxa de 1 euro este intermedierea mea.
Plata se face prin payapal
Pana acum am vandut peste 100 pachete de gen si nu au exista probleme, deci puteti comanda fara grija.

Daca alegeti Pachetul de 100 euro aveti video pentru un an intreg cu upload de 5 video pe zi. Deci destul continut fresh pe canalul tau.

Pentru nisa games recomand reteaua fullscreean - ar fi o placere sa va inregistrati de pe link meu. :D
 
Loading...
Back
Sus