Oferta Vand trafic ieftin

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vand trafic web foarte ieftin. Acesta este contorizat de unele retele de publicitate.
Traficul in mare parte vine din Hitleap.
Pretul este de 0.10 centi / 1000 vizite. Minim de plata este 1 euro gift paypal. Acest pret este valabil doar daca esti membru pe forum. Pentru non-membri pretul este de 0.35 centi/1000 vizite.

Contorizare:
Contorizarea se face prin trimiterea a 1000 vizite catre sorturl goo.gl. E posibil ca unele sisteme de monitorizare trafic sa nu inregistreze tot.

Servicii extra la trafic:
1. - 1 euro daca vrei ca traficul sa fie trimis pe mai multe pagini si nu doar una singura. Aceasta metoda iti va scade bounce rate si te va ridica in alexa.com. Trebuie sa imi funizati maxim 10 link interioare. Pentru fiecare 10 link interioare se taxeaza 0.50 centi separat.
2. - 5 euro daca vrei sa multiplici de pana la 10 ori traficul cumparat. Deci 10.000 trafic hits cumparat se poate trasforma in 100.000 hits. Pretul este doar pentru metoda si nu implementare. Daca doresti sa implementez eu metoda costa inca 5 euro.
3. - 1 euro daca doresti prioritate
4. - 10 euro pentru metoda in care te invat cum sa scoti banii investiti in trafic. O poti folosi la traficul cumparat de la mine sau din alta parte. Acest pret este valabil doar daca cuperi trafic de la mine. Separat pretul este de 30 euro.

Cei care cumpara pachete de trafic mai mari de 10 euro au prioritate.

Intrebari si recenzii mai jos.
 
monstra sursa la trafic:
EiVLTxa.png
 
1. Cate vizite vrei ?
2. Vrei vizite pe homepage sau sa fie distribuite pe mai multe pagini. Este recomandat. Vezi punctul 1 la servicii extra.
3. Trimite pe Pm sau posteaza aici url pentru a testa sa vad daca functioneaza.
 
salut vreau sa cumpar si eu mult traffic insa am nevoie de niste detalii despre traffic pe privat lasami un id de skype sa discutam si sa batem palma :)
 
salut vreau sa cumpar si eu mult traffic insa am nevoie de niste detalii despre traffic pe privat lasami un id de skype sa discutam si sa batem palma :)

Ti-am dat PM cu id-ul meu de skype.
 
Salut acest trafic este bun si pentru youtube daca da nu ma intereseaza montetizarea lui doar sa apara sunt intersat si eu de mult trafic multumesc !
 
Salut acest trafic este bun si pentru youtube daca da nu ma intereseaza montetizarea lui doar sa apara sunt intersat si eu de mult trafic multumesc !
Ti-am explicat in privat cum este treaba. Ma anunti ce decizi.
 
Loading...
Back
Sus