Vand spatiu publicitar

danielaghe

Member
Registered
Full Member
Vand spatiu publicitar pe site .
Bannere , marimi standard :
- 728x90 - header ;
- 468x60 - inceputul fiecarui articol
- 250x250 - bare laterale
Site-ul este cel din semnatura .
Vizualizari /luna > 150.000
Pret : 50EUR/luna
 
ma interesa spatiul publicitar pentru bannerul 250/250 ..ma gandeam la vreo 10 euro..asta daca era pentru toate.
Ideea este pentru evenimente , produse .
Asta este pretul pe care l-am primit si anul trecut pentru un singur banner , cand numarul de vizitatori pe site era la jumatate din cel actual .
 
Ideea este pentru evenimente , produse .
Asta este pretul pe care l-am primit si anul trecut pentru un singur banner , cand numarul de vizitatori pe site era la jumatate din cel actual .
Una peste alta ai un site cu informatii pretioase si deaja m-am abonat la el ..imi place mult ..iti doresc succes in continoare
Doamne ajuta!
 
Iti recomand sa instalezi pe un subdomeniu revive-adserver.com pentru a putea vinde mai multa reclama.
Vinzi cpm si in felul acesta poti avea mai multi clienti si nu doar unul. Stabilesti un pret de 0.10 cpm sau cat vrei tu si bannerele se afiseaza random la fiecare afisare.
La fel poti folosi dfp pentru ceva mai extra si faci campanii in functie de client.
Apoi preturile trebuie sa le stabiliesti in functie de locatie. Nu toate au acelasi randament.
 
Iti recomand sa instalezi pe un subdomeniu revive-adserver.com pentru a putea vinde mai multa reclama.
Vinzi cpm si in felul acesta poti avea mai multi clienti si nu doar unul. Stabilesti un pret de 0.10 cpm sau cat vrei tu si bannerele se afiseaza random la fiecare afisare.
La fel poti folosi dfp pentru ceva mai extra si faci campanii in functie de client.
Apoi preturile trebuie sa le stabiliesti in functie de locatie. Nu toate au acelasi randament.
Multumesc frumos pentru recomandari , @AlexH
 
Loading...
Back
Sus