Vand Postari pe Facebook

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Vand Postari pe Facebook de tip Video si Link.
Tip Video o sa fie ex: unde in Loc de AICI o sa Fie o adresa Web sau CLICK AICI ( voi decide-ti)
014K3cs.png

SAU Revshare la video de pe Pagina TA de Facebook

Pret per postare 0,5 E. Minim 2 postari la comanda.

Recenzie clienti aici:
http://www.roforum.net/threads/monetizare-pagina-facebook.1771/#post-8233
 
Ultima editare de un moderator:
Da daca doresti se poate. Nu stiu cum apare postarea inca pe facebook ca sunt pe telefon. Daca vrei sa apara postare de aia mare nu in stanga poza si in dreapta linku am nevoi de poza.

Ps: Ai vazut ca e minim 2 postari in care bonus ofer momentan pe 2 pagini:
1- De divertisment
2- Una de stiri in care mai postez si de astea.

3 poti in incerca Revshare si asa lumea daca da share etc o sa iti apar tie. Vezi postu celalat unde am postat la Alex

Edit : Postarea apare cu imagine mare cum imi place si mie.
 
nu inteleg chestia cu "Revshare", cand esti disponibil iti dau 4 link-uri, trimite-mi pe PM adresa de paypal
 
Revshare e atunci cand tu ai postat pe pagina de facebook a ta si eu retrimit postatea ta la mine pe facebook, dar share, like, etc o sa vina la tine nu la mine, o sa iti creasca activitatea la pagina ta de Fb nu la mine. Linkurile mi le poti lasa pe skype si diseara cand ajung acasa le programez pt postare incepand de acuma seara de la ora 22 si maine celelate 3 dimineata , la amiaza si seara.
 
1. Imaginea arata bine si poti prinde destule click
2. As recomanda sa promovezi postare de pe pagina de facebook. Pe langa click poti primi reshare/like care iti poate promova pagina,
3. Aceasta postare o recomand:
Asa apare la share pe facebook la postarea care ti-am recomandat. Dupa cum vezi pe langa click pe site userul poate da like la pagina.
fG3BByn.png


Iti recomand sa vezi recenzia mea de aici http://www.roforum.net/threads/monetizare-pagina-facebook.1771/#post-8233
 
Salut
Sunt si eu interesat. Cum putem face sa vorbim mai repede pentru a promova ptr maine ceva.
Multumesc
 
Cnusi astept linkurile.

Cred44 trimite Pm. Cu ce vrei etc.
 
Date de la o postarea care tocmai a fost postata:
xuYENQg.png


Metoda aleasa:
Link postare pe facebook.
Pagina acum are 1 Like si zero angajament.
Sa vedem peste cateva zile care sunt datele.
 
am cumparat si eu doua postari sunt forte multumit, categoric voi mai apela si pe viitor.

impactul a fost de peste 6,500(prima postare) respectiv 10,700(a doua)
 
Loading...
Back
Sus