Vand like-uri facebook

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Vand like-uri facebook pretul fiind de 6E - 1000 likeuri. ( Nu livrez 50k - 100k likeuri din cauza restrictiilor facebook + pentru a fi in singuranta pagina dumneavoastra)

Like-urile sunt reale nu de pe siteuri addmefast si alte genuri de siteuri.
Like-urile se livreaza constant si putine pentru a nu bana pagina de facebook sau pentru a cere comfirmare la like. In caz de se intampla ca pagina sa ceara comfirmare la like primiti 500 like-uri bonus ( Asta dupa circa o saptamana dupa ce expira restrictia).
Livrez la maxim 3 persoane deodata likeuri.
Pretul sa schimbat din mai multe motive.

UPDATE:
Pentru membrii RoForum care au minim 20 Posturi pretul like-urilor este de 6E/1000 like-uri
Iar pentru cei care nu au 20 de Postari pe RoForum pretul este de 9E/1000 like-uri
NU SE FACE NICI O EXCEPTIE DE LA ACEASTA REGULA.
(Incepand de acuma comenziile se incadreaza in punctul amintit mai sus) mai putin cu cei care sunt in Tratative in momentul de fata.
 
Ultima editare:
Salut.
Sunt intresat de aceasta oferta.
Plata o pot face Paypal ?
Multumesc
 
cumparat si eu, f multumit , livrat rapid si dupa cum ne-am inteles in plus am primit si unele ponturi ..recomand :)
 
M-ar interesa si pe mine...astept PM.
Salut.
 
Cei care sunteți mulțumiți de valoarea like-urilor sunteți rugați să lăsați si o recenzie
 
buna ziua detin un website foarte mare in romania maa interesaza 100.000 like astept un pret ... mai multe detali astept adresa de email [email protected] Rog seriozitate
 
acept si perioade de luni de zile nu este o problema timpul de livrare !!! si daca dureaza luni
 
Salutare, crezi ca imi poti face si mie o oferta un discount pentu 5k?
Cristian la 5 E/1000 like-uri ce oferta vrei sa-ti fac? 5E/1000 e destul de putin si asa, orinde ai cauta, o sa vezi ca like-urile sunt cam 1000 la 9-10 E.
Asa ca imi pare rau nu pot sa las mai jos de 5E/1000 de likeuri
 
Loading...
Back
Sus