Oferta [Vand] Google +1 pentru website

xDaniels

Member
Registered
Banned
Cu toții am auzit de Google Plus, rețeaua de socializare care aparține de Google. Însă, puțini dintre noi au conștientizat inițial importanța ei. Cu timpul, totuși, oamenii de marketing au aflat cât de mare este impactul pe care Google Plus îl poate avea pentru a crește valoarea SEO a unui site.
Acum, putem susține cu tărie că Google Plus este mai mult decât o rețea de socializare – este un instrument real care ne poate ajuta să creștem poziția în Google a site-ului nostru.
Cu cât un link obține mai multe +1-uri, cu atât este indexat mai bine. Oținerea unui număr semnificativ de +1-uri a devenit un real proces de linkbuilding organic.
Ofer pentru adresa website-ului tau 300 de Google +1 la pretul de 3 euro.
Pot oferi peste 5000 de plusuri catre un link. Pentru cantitati mai mari ofer reduceri considerabile. Plata paypal sau transfer bancar pentru cantitati mari cumparate. Timpul de livrare difera in functie de cantitate. Pentru intrebari sau nelamuriri reply!
 
OFERTA: Doar pentru urmatorii 2 cumparatori 2000 de GOOGLE PLUSURI +1 (pentru website-ul tau) la pretul de doar 10 EURO
 
OFERTA: Doar pentru urmatorii 2 cumparatori 2000 de GOOGLE PLUSURI +1 (pentru website-ul tau) la pretul de doar 10 EURO
Sa pastrezi si mie o comanda la oferta asta.
zilele urmatoare te anunt pentru ce site am nevoie
 
Am cumparat si eu. Livrarea s-a facut , + au fost adaugate , totul Ok. Am sa mai cumpar pe viitor.
 
Creste ACUM autoritatea site-ului tau!
OFERTA: 1000 de google +1 pentru website-ul tau la doar 7 EURO!
 
Salut
La banii astia se merita sa cumpar si eu. Astept sa ma contactezi.
 
Merci pentru livrarea comenzii. A dura mai mult, dar am fost anuntat de asta, deci ... nimic de reprosat.
 
Loading...
Back
Sus