Vand Vand 3 site-uri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Salut, dupa cum spune si titlul vand 3 site-uri, toate 3 sunt pe nisa filme / seriale online.



Site 1:



Vechime in jur de o luna.
Domeniu: Namecheap
Webhost: Mxhost - 7e / luna
Trafic:
Screenshot_2017-07-31-16-45-45.png

Astazi ajunge la 4,5k.
Produce in jur de 2.25$ pe zi din popads + in jur de 1.10-1.20 bc.vc fake player.
popads.png

La bc.vc nu pot sa pun dovezi per site si promovez cu 4 site-uri.
Are un backlink pe articol pe un site cu autoritate. Rankeaza bine, o sa va dau site-ul in pm daca e necesar.
Tema este keremiya insa optimizata SEO si facuta responsive + ceva design modificat. (Valabil pentru toate site-
urile).
Pretul nu este stabilit, astept oferte de la voi. Probabil o sa creasca mult odata cu lansarile din August.



Site 2:



Vechime aproape doua luni, uitasem de el si mi-am reamintit cand am primit email ca imi anuleaza daca nu platesc.
Domeniu: Namecheap
Webhost: Mxhost - 7e / luna
Trafic:
Screenshot_2017-07-31-16-46-36.png
- Azi ajunge la 2K.
Produce in jur de 1.22$ pe popads (cu tot cu perioadele proaste din graficul de trafic) si pe bc.vc in jur 0,50-
0,70$.
popads.png

Tema la fel, iar pretul nici aici nu este stabilit, astept oferte.



Site 3:



Domeniu: Namecheap
Webhost: 2gb.ro, o oferta speciala cu 5 GB spatiu si Ip dedicat. 4euro/luna
Acest site este cel mai nou din toate avand, doar o saptamana.
Cu toate astea, azi trece de 1k, probabil ajunge la 1,5k iar sambata am avut 190 din pricina unor probleme.
Screenshot_2017-07-31-16-46-00.png

Azi i-am pus reclame popads, asa ca momentan nu am ce sa arat.
Pe bc.vc produce lejer un 0,50$.

Astept oferte in PM, daca e nevoie va prezint si site-urile.
Plata doar paypal.

A, asa se prezinta panoul general popads + bc.vc, in caz ca doriti sa luati toate site-urile.
https://postimg.org/gallery/2501kls2i/

P.S! Mentionez ca eu am ales pe toate trei sa pun doar trailerele, dupa ce transfer domeniul in contul dvs puteti sa faceti orice modificare doriti.

P.S2! Ofer acces la Google Analytics pentru a va convinge ca traficul este real si pentru a putea vedea toate detaliile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus