Vand 20 de conturi Facebook

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Am de vanzare 20 de conturi Facebook.
Ce primiti: Email , Parola , Parola email , Data de nastere , ID
Conturile sunt verificate prin email.
Conturile sunt cu nume de fata.
Preturi:
Toate: 10 euro.
1 Cont: 1.50 euro.

Conturile le puteti activa telefonic cu un telefon cu care ati mai activat cont facebook nu e nici o problema....dupa care o sa trebuiasca sa trimiteti o poza..puteti trimite orice poza cu femeie.

Exemplu:
https://www.facebook.com/debbie.bartlett.96387
La acest cont am trimis poza care este la profil ..a doua zi contul deblocat fara probleme.
Exemplu 2 :
https://www.facebook.com/michelle.franklin.52035772
Acest cont este de 2 zile on ..si momentan nu mi-a cerut nimic..am trimis cereri de prietenie + join to group

Pentru comenzi mai mari va stau la dispozitie.
 
Nu accepta orice poza stai linistit si mai ales daca sunt noi create,eu am facut teste si le dezactiveaza pe toate cand trimit poze,pozele astea ce le trimiti le compara cu toate ce sunt gazduite din retea din cate stiu eu.poate ale tale au vechime dar stiu ca cele noi nu prea au sanse sa le dea drumu dupa ce trimiti poze
 
Nu au vechime ....sunt 2016 - 2017...( la conturil noi sansele de reusita sunt mai mari ca le cele vechi ).. ma refer la verificarea cu poza.
Depinde de noroc...la un cont am trimis poza normala cu mine...la inchis....la al cont am trimis poza de pe google cu unul ce trage cocaina pe nas...e in picioare contul...am observat ca conturile care le folosesc si pe telefon / laptop /tableta ..au probleme...conturile care le folosesc doar pe laptop si doar dintr-un browser anume ... nu au nici o problema.
Uite de exemplu aveam un cot de fata cu 5k prieteni ..+ inscris in 100 de grupuri , am spamat la greu cu contul...la un momendat l-au inchis...imi scria cont dezactivat.
Le-am scris vreo 10 email-uri ..nici macar nu mi-au raspuns....am gasit un baiat care a zis ca el imi pune contul pe picioare in 2 zile ....i-am dat numele si emailu de la cont....in doua zile contul meu merge din nou....si a fost inchis mai bine de 4 luni .
Depinde de noroc ..soarta ..de cine dai pe la FB cand te controleaza .
 
la noi nu prea is sanse deloc,au toleranta zero cu new accounts,eu 15 am testat si la toate le a dat disabled..si am luat poze dupa vk rusesc unde rusi nu au fb...si tot le le a dezactivat,cu cele create de o zi sau cateva zile le dezactiveaza chiar de dai poze ce nu mai sunt hostate in platforma.. daca ai conturi old cu activitate pe profil contacteaza ma pe privat ca vreau eu..noi nu prea am ce face cu ele, chiar de accepta poza,la primu report e pa contu...
 
Si cu conturile noi se poate face multe.
Eu am cont facut de o luna si postez si in grupuri , nu fac spam, asa vreo 5 grupuri.
Prima data a cerut poza , am trimis, a doua oara nr telefon , ok am bagat, a 3 oara SMS cu un cod, am trimis si asta si uite ca nu am nici o treaba acuma. Il folosesc in locul contului personal care e blocat timp de 30 zile chiar dupa prima expirare de 30.
Adevaru ca il.folosesc mai mult pe telefon.

Ps: conturile astea sunt bune pentru ala ce vrea sa faca Live ( a scris intr-un post)
 
Si cu conturile noi se poate face multe.
Eu am cont facut de o luna si postez si in grupuri , nu fac spam, asa vreo 5 grupuri.
Prima data a cerut poza , am trimis, a doua oara nr telefon , ok am bagat, a 3 oara SMS cu un cod, am trimis si asta si uite ca nu am nici o treaba acuma. Il folosesc in locul contului personal care e blocat timp de 30 zile chiar dupa prima expirare de 30.
Adevaru ca il.folosesc mai mult pe telefon.

Ps: conturile astea sunt bune pentru ala ce vrea sa faca Live ( a scris intr-un post)
@Mariuselll daca vrei trimite-mi Numele si adresa de email de la contul FB blocat...poate te pot ajuta si in doua zile e deblocat.
 
Mi blocat sa postez 30 zile :) nu verificari
Si eu am avut un cont neverificat cu telefonul sau trimis poza ..care l-au inchis..motivul exact nu il stiu ( ma gandesc spam pe grupuri ) .. , cand am vrut sa intru pe cont ..imi spunea " Cont Dezactivat " le-am trimis multe emailuri si nici un raspuns...
Acuma trei zile cineva mi-a zis ...a ii dau datele si il rezolva el...in doua zile contul a fost ON din nou :) ..nu stiu ce a facut sau cum ..nu vrea sa imi zica...:)
Zic doar ..daca nu vrei sa astepti ...pot incerca sa vorbesc cu el ..sa vedem...daca vrei..:D
 
Cand dai conturile trebuie neaparat confimate conturile cu nr de telefon altfel cand la cel care le dai cand aceseaza unul il blokeaza instand,am dat eu la cineva ieri 3 conturi si cum le-a acesat ia cerut confirmare prin sms,noroc ca a avut numere de tel sa le confirme:)))
 
Ultima editare:
Si eu am avut un cont neverificat cu telefonul sau trimis poza ..care l-au inchis..motivul exact nu il stiu ( ma gandesc spam pe grupuri ) .. , cand am vrut sa intru pe cont ..imi spunea " Cont Dezactivat " le-am trimis multe emailuri si nici un raspuns...
Acuma trei zile cineva mi-a zis ...a ii dau datele si il rezolva el...in doua zile contul a fost ON din nou :) ..nu stiu ce a facut sau cum ..nu vrea sa imi zica...:)
Zic doar ..daca nu vrei sa astepti ...pot incerca sa vorbesc cu el ..sa vedem...daca vrei..:D
Eu nu am treaba cu contul meu ca e ON da nu pot posta, comenta , de fapt sunt doar spectator. La inceputul lunii pot posta de toate.
 
Cand dai conturile trebuie neaparat confimate conturile cu nr de telefon altfel cand la cel care le dai cand aceseaza unul il blokeaza instand,am dat eu la cineva ieri 3 conturi si cum le-a acesat ia cerut confirmare prin sms,noroc ca a avut numere de tel sa le confirme:)))
Depinde si de conturi..daca conturile au fost accesate mult de pe un IP sau de pe un anumit device...o sa iti ceara in secunda doi verificari cand te logezi de pe alt ip sau alt device cu acel cont.
Conturile nu sunt verificate cu telefonul...in acet fel cel care il aceseaza poate sa isi treaca ce nr doreste pt verificari...eu folosesc un nr de irlanda la multe conturi cu toate ca acuma sunt in Romania....nu am avut nici o problema pana la aceasta ora.
Daca te uiti in primul post sunt doua conturi de Facebook...
Primul cont ..cum l-am accesat mi-a si cerut ..sa bag telefonul ..dupa care mi-a cerut poza. Am trimis exact poza care o vezi la profil.
La al doilea cont..nu mi-a cerut nimic...am adaugat prieteni...join in grupuri..si momentan nimic. Voi incerca sa fac un live a vad ..ce e intampla.
Am cont din 2015...la care nu am trecut telefonul...mi-a fot dezactivat..acuma e on din nou ..si tot nu mi-a cerut nici o verificare ..:)
Nu cred ca au o regula anume..e care pe care ..cum i se scola la Zuckerberg.
 
Loading...
Back
Sus