Vand Vand 2 siteuri filme/seriale online!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Vand 2 siteuri de filme si seriale online. Ofer acces la google analystics pentru a se putea vedea statisticile siteului! Siteurile sunt gazduire la mxhost, unul este inregistrat la godaddy. Pentru mai multe detalii, lasa-ti un pm! Multumesc!

Siteul 1 - ieri a avut 720 useri unici!
Siteul 2 - 223 useri unici!
 
Detalii , trafic? daca tot faceti o oferta de vanzare ... faceti asa cum trebuie ...
 
Hai sa te invat ceva , pana oferi tu acces , lasa aici o statistica , o incadrare de pret , numele lor si asa stim si noi , pentru a nu ne pierde timpul cu pm-uri.
 
Cei care vor fi interesati, imi vor lasa un pm, cei care nu, vor comenta aiurea. Vad ca pe acest forum, nu mai poti vinde sau cumpara nimic!!
 
Csf, ncsf...
De ce sa imi dai mie informatii prin pm despre statistici si pret, daca vinzi ceva, descrie totul in topic despre domeniile pe care vrei sa le vinzi, cum ar fi:
Nume domeniu, screenshot cu statistici pe ultimele 3-5 zile, suma de lovele care ceri pe el, screenshot in web tools daca e cariat domeniu, autoritate, etc.
Mi se pare aiurea la vanzatori de domenii si altele, cand vinde ceva, daca iti convine il iei daca nu tot de bine e, atunci de ce mai vinzi daca ajungi la concluzia asta!
 
Siteurile nu s-au vandut. Oferta este de 100 de euro pentru ambele, pentru mai multe detalii, acces analystics, traffic pm. Multumesc!
 
Am incercat sa le cumpar , si am spus: Eu platesc doar prin BANCA , isi vede banii in cont imi da site-urile.
Nu accept sisteme de plata gen webmoney , btc , skrill , paypal etc...
Tot insista asupra unei metode de plata ce eu nu o agreez.
Sistemul bancar este sfant , depunere acum ii are in 5 minute...
 
Am incercat sa le cumpar , si am spus: Eu platesc doar prin BANCA , isi vede banii in cont imi da site-urile.
Nu accept sisteme de plata gen webmoney , btc , skrill , paypal etc...
Tot insista asupra unei metode de plata ce eu nu o agreez.
Sistemul bancar este sfant , depunere acum ii are in 5 minute...
Ca o metoda sigura de plata da transfer bancar e foarte ok. Nici eu nu l-am agreat la inceput dar.... acum imi place.
Depinde de banca de rapiditatea transferului in cont.
EX: la Alpha Bank daca trimiti acuma dimineata nu e sigur ca pe maine am banii in cont. La transilvania merge repede.
 
Daca faci plata pana in ora 12:00 intra in aceasi zi ... dar daca are o banca majora ... gen bcr , brd , raiffaisen , cec , transilvania ... este usor sa mergi sa faci depunere ... daca are ceva gen emporiki ... atunci fac transfer...
+ Daca ai dovada de plata bancara + notezi la detalii pentru ce sunt banii , si primesti o teapa , cu hartiuta in mana mergi la prima sectie si se rezolva mai rapid ... decat sa stai sa le explici ce este webmoney etc...
Si pana la urma ... daca ai banca in circuitul SEPA , si acolo banii intra rpd oriunde in europa
 
Nu pricep de ce cereți statistici,nume site și preț
Omul dorește să-și vândă marfa ( nu să afle toată lumea ce site-uri are).. În caz că nu le va vinde, toată lumea va știi ce site-uri deține ( iar din greșeli am învățat că atunci când e vorba de site-uri e bine să știe cât mai puțină lume cu ce te ocupi) ...
 
Nu pricep de ce cereți statistici,nume site și preț
Omul dorește să-și vândă marfa ( nu să afle toată lumea ce site-uri are).. În caz că nu le va vinde, toată lumea va știi ce site-uri deține ( iar din greșeli am învățat că atunci când e vorba de site-uri e bine să știe cât mai puțină lume cu ce te ocupi) ...
Dar noi nu trebuie sa stim ce cumparam ?
Cumparam siteul fara sa stim nume site,statistici si pret ?
 
Siteurile nu s-au vandut. Oferta este de 100 de euro pentru ambele, pentru mai multe detalii, acces analystics, traffic pm. Multumesc!
Ca o metoda sigura de plata da transfer bancar e foarte ok. Nici eu nu l-am agreat la inceput dar.... acum imi place.
Depinde de banca de rapiditatea transferului in cont.
EX: la Alpha Bank daca trimiti acuma dimineata nu e sigur ca pe maine am banii in cont. La transilvania merge repede.
Avand in vedere ca site-ul este unul **** este normal sa nu accepte transfer bancar din romania.. este o inconstienta sa faci asa ceva.. Cele mai sigure metode de plata sunt payoneer si bitcoin .
 
#YooProJecT, poți afla ce cumperi dând mesaj privat.. Mi se pare foarte corect să nu lase nume aici
Nu vreau să ofer detalii de ce nu-i bine.. Nu-mi place să intru în polemici
 
Loading...
Back
Sus