Urmaritori pe instagram

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Stie cineva site-uri serioase de pe care poti cumpara urmaritori reali ? Evident acestia sa nu-ti afecteze pe viitorul contul de instagram (gen sa fie stersi sau chiar sa ai probleme cu contul) si chiar sa fie si putin interesati de continutul tau, nu doar sa apara ca niste simple cifre, ca cei pe care ii poti obtine pe site-urile de exchange ...

P.S. M-ar interesa chiar si pt. youtube si facebook ...
 
Nu exista asa ceva din pacate. Vei gasi multe oferte care vor spune CA totul este100% original dar nu e asa.
Insa acele numere acolo ajuta sa atragi subscribe reali, pentru ca rar da cineva like/subscribe la un cont/canal care are putini urmaritori.
 
Oricum calitatea celor cu plata e ceva mai buna decat a celor de pe site-uri gen addmefast ...

Ai idee cam cum i-ar obtine ? Si exista sanse sa-ti fie banat contul ?
 
Ultima editare:
In principiu ma intereseaza site-uri de unde poti pune comanda cand ai nevoie (cel mai bun raport calitate/pret din experientele altor membrii care au cumparat), nu persoane ...

P.S. Nu cred ca m-am contrazis cu ceva, poate ai inteles tu gresit ...
 
De pe site-uri serioase ..cum zici tu ..nu o sa cumperi niciodata urmaritori reali care sa faca o actiune la poza ta sau la oferta ta..doar sa fie la numar ..poti cumpara de pe primul site care iti apare pe google...
Tu trebuie sa te gandesti ..ce vrei sa faci cu ei ? Sa iti faca actiune sau sa fie multi ?
Iar urmaritori care fac actiune sunt scumpi si nu o sa ii gasesti pe siteuri care ofera 0.50 per 1.000 urmaritori.
E doar o parere ..fiecare e liber sa cumpere ce vrea de unde vrea ..:)
 
Pai primul site care imi apare mie pe google e instashop.today

Pt. 1000 de followeri cer cam 6,69$, adica mult peste 0,50$/1000 de care spui tu. Ideea e daca diferenta asta de pret merita ? Ca daca sunt doar pt. numar, nu cred ca ar merita ...
 
Pai primul site care imi apare mie pe google e instashop.today

Pt. 1000 de followeri cer cam 6,69$, adica mult peste 0,50$/1000 de care spui tu. Ideea e daca diferenta asta de pret merita ? Ca daca sunt doar pt. numar, nu cred ca ar merita ...

Mai sus te-am intrebat :.....ce vrei sa faci cu ei ? Sa iti faca actiune sau sa fie multi ?
Daca tie ti se pare mult 6,69$ per 1.000...inseamna ca ii vrei fara numar sa fie .

Daca te intereseaza conturi cu 0.1cent pe urmaritor ..vezi aici. http://www.roforum.net/threads/vand-conturi-instagram.5760/
Tine minte ca tu poti schimba datele contului cum vrei tu sa fie ..


In rest nimeni nu o sa iti ofere urmaritori Reali in 10 minute de la plasarea comenzi...oricat ar costa ei ..mult sau putin.
 
Eu înțeleg că ai vrea sa convingi 1000 de persoane sa dea un click pe un buton și 6-7 $ pare o suma un pic mare pentru cei 1000 de indivizi.
Daca socotim un pic, clickul unei persoane ar valora 0,007$. Nu e nici macar un cent (0.01$) per click, dar sa zicem că persoanele respective ar accepta, că până la urmă nu e mare greutate sa dai un click.
Apoi, ai vrea sa mai ai parte de acțiune din partea lor, nu de la toti, dar macar de la vreo 200 așa..n-ar strica.La câteva zile macar sa mai dea un click, pe un like, chiar și un comentariu. Ar fi vreo 400 de clickuri pe săptămână, 1600 pe luna. Nu mai socotim mai departe, dar până aici sunt 2600 clickuri minim pentru 7$, adică ~0.0026$ per click.
Suma asta in lei vine cam 0.01 RON.
Morala:
Cam cat de real poate fi un follower de 1 ban?
 
@kLande. daca cumperi urmaritori pe instagram de la site-uri gen instashop acestia nu sunt reali, sunt conturi fake care nu te vor ajuta cu nimic doar sa iti creasca numarul, singura modalitate sa aduni urmaritori reali este sa postezi continut de calitate si sa utilizezi hashtag-uri de calitate, bineinteles in acest fel cresterea va fii foarte greoaie si va dura ani sa aduni cateva zeci de mii de urmaritori. Daca tot ai bani de cheltuit si vrei sa iti cresti contul recomand sa cumperi powerlikes ( sa platesti pe cineva care are un cont foarte activ sa iti dea like la fiecare postare), sa cumperi shoutouts ( sa platesti sa iti posteze pe contul sau o postare platita) sa cauti conturi din nisa ta si sa formati un grup de DM ( cei din grup vor da like la fiecare postare a fiecaruia). Cine ofera x anume de urmaritorii nu vand decat urmaritori fake care in timp iti vor face rau, acestia nu vor da like, nu vor vizualiza postarile tale si nu cred ca doresti sa ai cont de 10k si 5 like-uri
 
Loading...
Back
Sus