Recenzie Under The Dome sezonul 3

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ieri a aparut primul episod din sezonul 3 la serialul Under The Dome. Pentru cei care nu ati urmarit pana acum, Under The Dome este povestea unui orasel care intro zi s-a trezit cu o ploaie de meteoriti si dupa scurt timp s-a creeat un dome care a cuprins intreg orasul si din care nimeni nu poate iesi sau intra, cel putin asa credeau.
Primul episod din sezonul 3 la inceput te dezorienteaza putin si te face sa crezi ca nu te uiti la episodul care trebuie. Cel putin impresia asta am avut eu la inceput.
Nu te anunta ca in alte seriale sau filme cand se trece de la o scena la alta, care are loc in alt timp sau locatie total diferita.

Acest episod care de fapt e format din primele doua episoade la un moment dat te face sa te intrebi daca realitatea in care traiesti este intradevar cea reala sau nu. Este un inceput bun si fanii acestui serial vor aprecia. Au aparut si noi personaje care in cele doua sezoane nu au fost si cred ca in timp ne va spune ce cauta acestea si care este menirea lor.
utd5.jpg

Cod:
puteti vedea episodul aici:
http://vidbull.com/2lv8od3ge2n6.html
 
Sezonul 2 a fost cam slabut, dar acum in 3 au cam reinviat serialul parerea mea.
 
Mai bine zis, sezonul 1 si 2 au fost perfecte, sezonul 3 mi se pare cam exagerat...
 
sezonul 1 a fost bun.
sezonul 2 a inceput bine dupa care a plecat la vale. Cred ca scenaristii nu fost in greva.
sezonul 3 a inceput chiar foarte bine. Dupa ultimul episod ma face sa cred ca istoria se va repeta ca la sezonul 2.
 
Serialul este ok, dar departe de perfect. Da sezonul 3 a inceput bine. A schimbat putin si a devenit interesant. Sper sa nu dezamageasca mai departe.
 
Loading...
Back
Sus