Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

tubeadvertising - cum adaugi reclame pe site fara sa fii blocat de facebook

Discuție în 'TubeAdvertising Support Oficial' creată de AlexH, 4 Dec 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    7.105
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $8.058,50
    Se stie ca facebook iti blocheaza site-ul daca gaseste in sursa link catre tubeadvertising. Exista pentru asta o solutie simpla pentru a fenta facebook.

Hidden Content:
    **Hidden Content: Content of this hidden block can only be seen by members of (usergroups: Administrative, Cinema, Freelancer, Full Member, Graphic Designer, Moderating, Payer, Registered, SEO Expert, Sponsor, Support Official, VIP Club, Web Designer).**

Sper sa va ajute.

Publicitate

Ultima editare: 4 Dec 2017
    CiNiK, Oprisan Alina și ombladon112 apreciază asta.
  2. cnusi
    Amused

cnusi Moderator Membru personal Moderator VIP Club Web Designer Registered Full Member

Aprecieri primite:
    851
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $1.408,75
    Cu ajutorul lui @AlexH am pus si eu codul pe site, functioneaza fara probleme cu adblock activat, recomand..
    Screenshot_3.jpg

Naruto9, Oprisan Alina și AlexH apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta