Tu te-ai lasa filmat 24/7/365 pentru 4000 euro pe luna?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Adevarul este ca m-am gandit sa fac asta de cand am vazut prima data bigbrother, dar din lipsa de resurse am renuntat si poate putina comoditate.
Din video de mai jos vad ca in romania e considerat ca ceva revoltator, insa daca cautati pe extern sunt multe site-uri care ofera acest lucru. Cei din romania la care se face referire au doar 7 apartamente, adica 7 persoane sau cupluri, insa sunt unele site-uri pe extern care ofera acces la peste 100 de case. Nu toate apartin celor care au sistemul de bigbrother, ci doar monteaza sistemul video/audio in casa si gata.

Tu te-ai lasa filmat 24/7/365 pentru 4000 euro pe luna?
Frumos este la final unde acel psiholog de care nu a auzit nimeni, spune ca toti care se uita sau fac asa ceva, au probleme la bibilica. ba chiar politia cica intra pe fir sa`i aresteze?
Pai ce sa arestezi frate, daca eu mi-am dat consimtamantul ca cineva sa ma filmeze non stop. In ziua de astazi 6/10 persoane fac adult video chat, iar daca aceasta afacere se extinde vor fi si mai multi. Adica freci menta toata ziua, cazare gratis, e posibil si mancare, iar la final de luna iti intra in cont cateva mii de euro.

 
Hai sa zicem ca ai accepta sa te lasi filmat pentru bani insa suma este infima pentru asa ceva daca stai si te gandesti ca mai mereu se lasa si cu scene " interesante " .
 
In ziua de astazi 6/10 persoane fac adult video chat,
Tu zici aici 6 din 10? 6 din 10 care practica prostitutie fac si videochat sau cum? Ca altfel e o statistica eronata rau... Nu are cum 6 din 10 persoane sa faca videochat. Nici nu au internet atatia :)).
Edit: si ca raspuns eu nu as face... Si nu conteaza suma.. Nu chiar totul inseamna bani in viata asta... Si probabil nu as face nici sa fiu nevoit. Prefer sa fur... Ma poti considera inapoiat, incuiat, inhibat etc...
 
u zici aici 6 din 10? 6 din 10 care practica prostitutie fac si videochat sau cum? Ca altfel e o statistica eronata rau...
Nu este eronata. Nu toate persoanele care fac video chat, fac si prostitutie.
La o analiza mai atenta cred ca procentul este chiar putin mai mare.
 
Nu are cum :)). Ori nu citesc eu bine, ori interpretez gresit fractia.. ori interpretez gresit totul... Tu spui ca 60% din pupulatia Terrei face videochat?
 
. . Tu spui ca 60% din pupulatia Terrei face videochat?/QUOTE]
Ma refer strict la Romania.
 
Adica cati (cacofonie..ignoram) romani au smartphone tot atatia fac videochat.... Mai trebuie sa mai fie ceva.. niste criterii ca sa se ajunga la 60% .. Gen. 60% din romanii plecati in strainatate cu varsta cuprinsa intre 16 si 32, ani, proveniti din mediul rural, cu studii x...
Ca altfel daca erau 60% erau sanse mari ca acum sa am si eu camera deschisa, Pentru ca bunica nu are net, tata e la crasma, Petronel nu are timp din cauza serviciului, iar Maricicai ii interzice religia...
 
Sau poate ai vrut sa spui ca 60% din persoanele care fac videochat sunt romani...
 
Sau poate ai vrut sa spui ca 60% din persoanele care fac videochat sunt romani.
Din totalul care fac video chat in lume sunt spanioli/latio asta include toate tarile in care se vorbeste spaniola sau derivat.
Mai trebuie sa mai fie ceva.. niste criterii ca sa se ajunga la 60%
Este per general si bazat sa spun pe formula la Controlul calitatii unui produs care este realizat in masa.
Poate ca exista acolo o marja de eroare +/-10% dar tot e ceva.
cu varsta cuprinsa intre 16 si 32
Se calculeaza cei care au minim 18 ani, pentru ca nu le este permis sa faca video chat daca sunt minori, chiar daca mai scapa cate unul.
Din cate stiu ai un site destul de popular. Poti face un sondaj pe site tau unde intrebi care face sau a facut video chat. Nu uita sa adaugi ca raspunsurile sunt anonime.
E bine daca procentul barbati/femei este apropriat pentru un rezultat bun.
Daca vrei ceva mai exact din experienta mea:
6/10 femei din romania fac video chat
4/10 barbati din romania fac video chat
4-5/10 cupluri din romania fac video chat

E mai bine acum?
Mai poti schimba DIn Romania, cu De Natie Romana.
 
Loading...
Back
Sus