Tranzactioneaza Forex cu pana la 200.000$ Banii Brokerului si Pastreaza 90% Din Profit

andreyi1979

Member
Registered
SabioTrade este un Broker care ofera traderilor pana la 200.000$ sa tranzactioneze si in caz de profit Traderul (clientul) pastreazapana la 90% din Profit (minim 70%).

Se poate primi intre 10.000$ si 200.000$ bani pentru a tranzactiona pe platforma de forex in schimbul unei taxe intre 50$ si 939$

  • Free Trial – $0 (Zero USD) One-Time Fee for 10.000$ Account Balance and No Real Profit
  • Standard – $50 One-Time Fee for a 10.000$ Account Balance and the Client will Keep 70% Profit Payout
  • Premium – $289 One-Time Fee for 50.000$ Account Balance and the Client will Keep 80% Profit Payout
  • Gold – $479 One-Time Fee for 100.000$ Account Balance and the Client will Keep 80% Profit Payout
  • Platinum – $939 One-Time Fee for a 200.000$ Account Balance and the Client will Keep 90% Profit Payout
Ideea acestui Broker (si nu e singurul care ofera acest deal) este de a oferi o suma mare de bani, in schimbul unei mici taxe, traderilor care nu isi permit sa investeasca 10.000$ sau mai mult.
Pentru a deschide un cont:
Inregistreaza-te la SabioTrade

Pana la 30 Noiembrie 2023 foloseste codul SABIOSAVER25 atunci cand platesti taxa si beneficiezi de o reducere de 25% pentru oricare dintre taxele de mai sus

Citeste
SabioTrade Review unde o sa gasesti si un video de prezentare

sabiotrade-plans.png
 
Nu-ti da nimeni 200k..Asa se numesc pachetele..200k = 6k mai exact (max loss) si trebuie sa faci 20k profit ca sa primesti contul real ;) (la pachetul '200k') si e extrem de scump, nici n-am auzit de firma asta. Apex e x10 mai ieftina si mai buna, 90% reducere =14$ un cont de 25k (1.5k loss/profit, no daily loss).
 
Nu-ti da nimeni 200k..Asa se numesc pachetele..200k = 6k mai exact (max loss) si trebuie sa faci 20k profit ca sa primesti contul real ;) (la pachetul '200k') si e extrem de scump, nici n-am auzit de firma asta. Apex e x10 mai ieftina si mai buna, 90% reducere =14$ un cont de 25k (1.5k loss/profit, no daily loss).

90% reducere e doar zilele astea dupa care pretul este mai mare

fiecare platforma are avantajele si dezavantajele ei

SabioTrade are in spate platforma Quadcode - Leading Fintech Technology Provider , o companie solida

SI NU ESTE ADEVARAT CA NU PRIMESTI CEI 200.000$

In functie de pachetul ales primesti suma mentionata in pachet ca si bani cu care sa incepi sa tranzactionezi.

De exemplu, dacă aveți un cont de 100.000 USD și creșteți acel cont la 110.000 USD. Poti sa ceri retragere la cei 10.000 USD profit. Din cei 10.000 USD în profit, vi se va plăti partea de 80% (8.000 USD).

Pachetul de 100.000 USD a costat 479$ (luna asta poti beneficia de 25% reducere din cei 479$)
 
Ultima editare:
Cam in fiecare luna baga ~o saptamana 80-90% reducere, de ani de zile.
"SI NU ESTE ADEVARAT CA NU PRIMESTI CEI 200.000$"
Nu ai inteles cum functioneaza. Max Loss inseamna cat poti maxim sa pierzi. Degeaba pachetul se numeste 200k daca tu ai voie sa pierzi 6k. Ce inseamna asta - ca ai 6k $. Daca adaugi din banii tai 6k $ e exact acelasi lucru.
"De exemplu, dacă aveți un cont de 100.000 USD și creșteți acel cont la 110.000 USD. Poti sa ceri retragere la cei 10.000 USD profit."
Asta nu are nici o treaba cu balanta initiala. Daca balanta initiala a fost de $50 sau $5000 si ai face 10k, tot 10k (profitul) i-ai putea scoate, nu are treaba una cu alta.
 
Cam in fiecare luna baga ~o saptamana 80-90% reducere, de ani de zile.
"SI NU ESTE ADEVARAT CA NU PRIMESTI CEI 200.000$"
Nu ai inteles cum functioneaza. Max Loss inseamna cat poti maxim sa pierzi. Degeaba pachetul se numeste 200k daca tu ai voie sa pierzi 6k. Ce inseamna asta - ca ai 6k $. Daca adaugi din banii tai 6k $ e exact acelasi lucru.
"De exemplu, dacă aveți un cont de 100.000 USD și creșteți acel cont la 110.000 USD. Poti sa ceri retragere la cei 10.000 USD profit."
Asta nu are nici o treaba cu balanta initiala. Daca balanta initiala a fost de $50 sau $5000 si ai face 10k, tot 10k (profitul) i-ai putea scoate, nu are treaba una cu alta.

Nu sunt de acord cu ce spui. Desi poate tu ai dreptate.

Dar balanta initiala este clara - intre 10,000$ si 200.000$ in functie de taxa platita. Cu balanta initiala incepi sa tranzactionezi dupa care urmeaza termenii si conditiile din poza de mai sus.

Eu tranzactionez de mult timp cu bani mei depusi la alti brokeri. Si nu am depus cativa zeci de dolari.

Tine de disciplina ta financiara sa iti setezi un prag de pierdere. Daca ai o zi proasta si ai pierdut te opresti la 3-4-5% pierdere din balanta initiala.

Eu joc mult si poker online cu depuneri si balante de mii de euro. Si la poker eu imi setez o limita de pierdere zilnica. Daca am o zi proasta ma opresc. Nu continui pana pierd toti banii in 2 ore

Ca sa lamurim:

Pentru o taxa de 50$ primesti 10.000$ cu care sa incepi sa tranzactionezi.

Regulile sunt clare si le poate vedea oricine in poza de mai sus.

Prima Regula - 3% Pierdere Maxima Zilnica
Mie mi se pare normal sa ai o limita de pierdere de 3% pe zi (alte companii au si 4% chiar 5% limita de pierdere pe zi). Scopul este sa faci profit cu banii cu care incepi, nu sa ii pierzi pe toti in 2 ore.

A doua regula - prag de 10% Profit ca sa poti sa ceri retragere si sa incasezi tu partea ta din profit (pt taxa de 50$ partea ta din profit este de 70% - vezi prima postare).

Mie mi se pare normal sa ai un prag de profit pe care trebuie sa il atingi ca sa ceri retragere. Altfel cu siguranta o sa fie multi care o sa ceara retragerea profitului imediat ce o sa aiba un profit de 10$-20$.

Asa cum tu nu ai auzit de SabioTrade nici eu nu am auzit de Apex.

M-am uitat peste siteul lor si ideea este asemanatoare cu diferente de termeni si conditii

Nu stiu sa spun unde este mai usor de facut profit, la SabioTrade sau Apex. Eu am plecat la drum cu SabioTrade si incerc sa fac profit ca sa retrag. Din punctul meu de vedere SabioTrade are conditii clare.
 
Daily loss e una, max loss e alta. Max loss = ai pierdut contul.
Apropo, vezi ca contul pe care l-ai cumparat este unul demo, evaluation. Dupa (daca) ce atingi profit target (20k $ la pachetul de 200k) o sa iti dea un cont nou real cu 0$ profit in el, abia ce faci pe contul real vor putea fi retragi.
De restul o sa te convingi singur. Bafta!
 
Daily loss e una, max loss e alta. Max loss = ai pierdut contul.
Apropo, vezi ca contul pe care l-ai cumparat este unul demo, evaluation. Dupa (daca) ce atingi profit target (20k $ la pachetul de 200k) o sa iti dea un cont nou real cu 0$ profit in el, abia ce faci pe contul real vor putea fi retragi.
De restul o sa te convingi singur. Bafta!

am trecut de evaluare
 
Loading...
Back
Sus