translator in timpul meu liber

Apostol Alexandra

Member
Registered
Salutare, oameni buni! Caut un site care are nevoie de translatori. Undeva unde sa ma pot inscrie si sa traduc pagini, articole, filme etc. contra cost (germana, engleza, romana). Am destul timp liber si mi-ar placea sa-l valorific. Aş aprecia si cateva sugestii/sfaturi. :p Mulțumesc anticipat tuturor binefăcatorilor de pe acest forum care sunt dispusi sa-si arunce un ochi peste acest subiect. :rolleyes:
 
Pe nisa asa se castiga foarte bine si daca faci treaba buna, atunci vei acea succes mare.
Iti recomand sa incerci serviciile de mai jos care te vor ajuta mult sa iti faci un boost frumos la venituri.
1. HireWriters
2. iwriter
3. fiverr
4. pph
 
Eu aici am gasit acum o perioada un colaborator excelent pentru scriere de articole.
Din propria experienta:
Am colaborat cu acestia si taxele sunt foarte mari. Am muncit de m-am rupt sa strang 1200$, care cu tot cu taxe venea putin peste 2000$, iar in cont mi-au ajuns 825$ si asta dupa 40 zile de asteptare.
De asta am si renuntat la ei.
Plus boti indienti care fac bid automat la joburi.
 
Din propria experienta:
Am colaborat cu acestia si taxele sunt foarte mari. Am muncit de m-am rupt sa strang 1200$, care cu tot cu taxe venea putin peste 2000$, iar in cont mi-au ajuns 825$ si asta dupa 40 zile de asteptare.
De asta am si renuntat la ei.
Plus boti indienti care fac bid automat la joburi.

Pot sa confirm cele spuse de AlexH. Totusi, printr-o persoana pe care am cunoscut-o pe aceasta platforma am reusit sa obtin un job online care mi-a adus bani frumosi, deci n-a fost totul in zadar :).
 
Din propria experienta:
Am colaborat cu acestia si taxele sunt foarte mari. Am muncit de m-am rupt sa strang 1200$, care cu tot cu taxe venea putin peste 2000$, iar in cont mi-au ajuns 825$ si asta dupa 40 zile de asteptare.
De asta am si renuntat la ei.
Plus boti indienti care fac bid automat la joburi.
Ai dreptate. Taxele sunt mari. Eu initial am inceput colaborarea cu acel content-writer, dupa care am ocolit sistemul. I-am platit urmatoarele transe din colaborarea noastra direct lui. Insa ca o prima colaborare, acel site nu e de lepadat. Ca si in exemplul meu, poti stabili o legatura initiala, dupa care, daca lumea e multumita, poti sari peste mijlocirea acestora
 
Loading...
Back
Sus