Transfergo si Andra - Fake sau real?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am vazut o reclama pe facebook a celor de la transfergo unde spune ca ANDRA recomanda serviciul lor.
Mi se pare ca imaginea este fake, prelucrata si nu este chiar andra.
Voi ce spuneti?
transfergo.png transfergo1.png
 
E reala, pe site-ul lor aveau niste poze cu ea la o conferinta sau eveniment ceva cu cei de la Transfergo. Pana acum nu aveam incredere in Transfergo, dar acum ca ii recomanda Andra, stai sa scot cardul din portofel :rolleyes:
 
Am vazut si eu pe site lor poza cu dar cea care am postat mai sus, mi se pare editata fata, sau poate prea mult prelucrata.
Eu am facut 2 transferuri cu ei, dar dupa asta au inceput sa ceara N acte asa ca m-am ales altceva.
 
Am vazut o reclama pe facebook a celor de la transfergo unde spune ca ANDRA recomanda serviciul lor.
Mi se pare ca imaginea este fake, prelucrata si nu este chiar andra.
Voi ce spuneti?
Vezi atașament 1093 Vezi atașament 1094

TransferGo, compania de transferuri online internaționale low cost, anunță începutul colaborării cu Andra, una dintre cele mai îndrăgite artiste din România. Prin acest pas, TransferGo își continuă strategia de a se apropia de segmentul românilor plecați la muncă peste hotare, care transferă bani lunar rudelor din țară.

Deci se pare ca e real.
 
Putin Photoshop nu strica niciodata. Hai sa fim seriosi... ea si-a dat dat acordul legal sa-i fie folosita imaginea si numele, a incasat un CEC, nu e nevoie sa stie nici macar la ce face reclama. Probabil a intrebat avocatul - e legal ce fac astia? E. Atunci hai cu reclama
 
Loading...
Back
Sus