Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Recenzie THE HUMAN CENTIPIDE o mizerie de film

Discuție în 'Filme' creată de Jumper, 6 Mar 2018.

1. Jumper

Jumper Member Banned Registered

Aprecieri primite:
    10
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    - $22,43
    Prefer sa ma uit la filme din care am de invatat ceva,sa rad sau sa plang..In "THE HUMAN CENTIPIDE" tot ce poti vedea sunt chestii libidinoase,chestii la care doar oamenii bolnavi la cap sau frustrati ar putea sa se gandeasca,sa schiteze si apoi sa il produca..
    Deci filmul asta incepe cu doua prostituate care se pierd in padure ,si care vezi doamne dau peste o casa a unui doctor nebun care voia sa faca din 3 oameni un caine..
    Bineinteles ele pica in capcana lui si le face o operatie de "unire".
    La restul filmului mai aveam putin si adormeam,fiindca nu vad nimic horror in asa ceva,decat ceva gretos..
    Deci orice ar fi,nu va uitati la el ,ca doua ore din viata sunt pierdute.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    9.121
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $9.957,02
    Oprisan Alina apreciază asta.
  3. Jumper

Jumper Member Banned Registered

Aprecieri primite:
    10
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    - $22,43
    Cativa tovarasi mi-au propus filmul asta si eu l-am vazut.De aceea si postez asta aici ,ca sa vedeti si voi feedback-ul meu la acest film si sa vada si cei de pe google,sa nu isi iroseasca 2 ore din viata.

Oprisan Alina și AlexH apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net

Distribuie pagina asta