Tema Grifus

Cristianx

Member
Registered
Banned
Salut,
Am cautat si eu pe net tema Grifus ca are autoimport imdb, dar atunci cand dau sa importe, imi completeaza doar cateva spatii, nu si ce nota e pe imdb sau ce actori sunt in film, nici macar nu creaza categorii singura. Care ar fi problema? tema nu e cumparata .. ca nu vreau sa dau atatia bani pe un site care nici nu am inceput sa postez macar ..
Am descarcat mai mutle 'grifusuri' de pe net, mai multe versiuni, toate fac la fel ..
Are cineva o tema cu autoimport bun? nu doar pe jumatate..

Multumesc.
 
In penultimul update s-a schimbat modul in care sunt folosite functiile (scriptul) import imdb, probabil o sa dureze ceva pana cand cineva va rezolva problema pentru teme ****** !
 
Tema grifus foloseste omdbapi.com, iar cei de la omdbapi.com nu mai ofera acces gratuit la servicile lor.
Daca doriti sa folositi in continuare omdbapi.com si nu vi se pare mult 1$ pe luna, platiti si o sa primiti un apikey pe care o sa il adaugati in functia de request pe care o face tema grifus.

LE: E posibil sa fi incurcat eu, tema keremya foloseste omdbapi.com insa este posibil ca si grifus sa foloseasca tot servicile lor.
 
Loading...
Back
Sus