Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Tema Grifus

Discuție în 'Help - Ajutor' creată de Cristianx, 17 Iul 2017.

1. Cristianx

Cristianx Member Registered Full Member Banned

Aprecieri primite:
    43
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $51,35
    Salut,
    Am cautat si eu pe net tema Grifus ca are autoimport imdb, dar atunci cand dau sa importe, imi completeaza doar cateva spatii, nu si ce nota e pe imdb sau ce actori sunt in film, nici macar nu creaza categorii singura. Care ar fi problema? tema nu e cumparata .. ca nu vreau sa dau atatia bani pe un site care nici nu am inceput sa postez macar ..
    Am descarcat mai mutle 'grifusuri' de pe net, mai multe versiuni, toate fac la fel ..
    Are cineva o tema cu autoimport bun? nu doar pe jumatate..

Multumesc.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. Jhonny

Jhonny Trec prin viata cu zambetul pe fata ! Registered Full Member

Aprecieri primite:
    252
    Puncte trofeu:
    63
    Credit:
    $374,28
    In penultimul update s-a schimbat modul in care sunt folosite functiile (scriptul) import imdb, probabil o sa dureze ceva pana cand cineva va rezolva problema pentru teme ****** !

3. Susp3kt

Susp3kt Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    395
    Puncte trofeu:
    63
    Credit:
    $957,01
    Tema grifus foloseste omdbapi.com, iar cei de la omdbapi.com nu mai ofera acces gratuit la servicile lor.
    Daca doriti sa folositi in continuare omdbapi.com si nu vi se pare mult 1$ pe luna, platiti si o sa primiti un apikey pe care o sa il adaugati in functia de request pe care o face tema grifus.

LE: E posibil sa fi incurcat eu, tema keremya foloseste omdbapi.com insa este posibil ca si grifus sa foloseasca tot servicile lor.

Jhonny, CiNiK și YooProJecT apreciază asta.
  4. Cristianx

Cristianx Member Registered Full Member Banned

Aprecieri primite:
    43
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $51,35

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...