Teapa secolului creata de paul marinescu.

YooProJecT

Blogger
Registered
Banned
Salutare.
Am auzit de multi care sa plang ca au luat teapa de la asa zis paul marinescu.
Pun pariu ca cand ati cautat pe google ca tot omul "castiga bani online" Ati dat de un site in care va promitea 500 € pe zi stand la calculator 2 ore.
P.S: nu stiu daca am voie sa va prezint siteul.
Acest om spunea ca daca va inscrieti in cazinourile unde le punesera pe site ca refferal o sa ca inbogatiti.
Cum spunea el ca veti castiga 15000 de euro pe luna ?
El spunea daca bagati o suma in cont si jucati la cazinou si cand pariati pariati pe 5 lei pe o singura culoare si dupa dublati suma si pariati pe aceiasi culoare veti castiga si daca pierdeati dublati din nou.
Si dupa spunand ca o veti lua de la capat si asa va veti inbogatii.
Ok,toate bune si frumoase.
Nu spun ca nu se inbogatea cineva,da primea cineva bani din acesta smecherie.
Insa acela care primea banii era paul,deoarece tu adaugai bani si fiindca te inregistrasei pe linkul lui el primea un comision destul de bun.
Jocul este asa.
Tu pariezi odata 5 lei pe rosu si dupa castigi.
A doua oara pariezi din nou pe rosu,pierzi si dupa dublezi suma si iar castigi.
Dupa observi ca ai castigat 10 lei.
Dupa o iei de la capat si pariezi din nou 5 lei pe rosu sau negru,dupa pierzi dupa pariezi din nou dupa iarasi pierzi si dupa pariezi din nou si dupa iarasi pierzi si tot asa.
Pana la final observi ca nu mai poti dubla nimic si ai pierdut tot.
Aceasta este o atentionare sa nu jucati niciodata cazinou online.
Deoarece acum aveti motiv ca ati fost sfatuiti sa nu jucati.
 
Ultima editare:
da...am un prieten care a urmat aceasta schema...a incercat din prima cu 20 euro, apoi a zis ca-i putin si am mai bagat 100...pana la urma s-a trezit cu contul banat si banii suspendati :)
 
Am scris si eu de cateva ori despre asa ceva.
Un lucru trebuie sa stiti si sa intelegi destul de bine.

Orice persoana care detine o metoda/truc buna de facut bani frumosi nu o spune sau da share atat gratis sau pe bani. O tine pentru el/ea pana merge si apoi o da la fraieri.
Ce vedeti online su zeci sau sute de euro castig in cateva ore e minciuna mare, mai ales alea cu juma de milion de $ in 60 zile.
 
Loading...
Back
Sus