Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Super oferta de promovare

Discuție în 'Coltul vesel' creată de AlexH, 13 Iun 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    5.704
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $6.551,16
    Acest topic este dedicat acelor oferte care le primiti pe e-mail ca te invata cum sa aduci incredibilu trafic de 1000 hits pe zi din facebook contra unei sume de bani si care in general costa intre 35 si 150 euro.
    Aseara am primit o astfel de oferta si chiar am ras cu lacrimi. Cred ca eram intr-o stare euforica ca altfel nu imi pot imagina dece am ras atat. :D
    1000 vizite din facebook pe zi este fix PIX pentru 99% dintre voi. Daca ar spune ca iti aduce 100k pe zi, atunci poate te-ai gandi daca merita acei bani.
    Intrebarea mea este, daca cineva de aici ar pune boticul la o oferta de gen si ar plati suma respectiva, cand sunt online cat si aici pe forum o gramada de topicuri care iti spune cum sa aduci mult mai mult trafic pe zi.

Publicitate

Oprisan Alina și stely20 apreciază asta.
  2. Cultura

Cultura Member Registered Full Member Banned

Aprecieri primite:
    78
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $128,90
    Oprisan Alina și AlexH apreciază asta.
  3. Sencuart

Sencuart Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    84
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $94,95
    Aoleu... dar trebuie chiar sa fii disperat pentru 1000 vizite contra unei sume mari de bani raportata la serviciile oferite. Sunt fel si fel de persoane credule. Asa se fac afacerile profitabile :)))

Oprisan Alina apreciază asta.
  4. YooProJecT

YooProJecT Blogger Registered Full Member

Aprecieri primite:
    210
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $291,05
    Nu pentru toti este fix pix ;)
    Trebuie doar sa te duca capul...
    La 1000 unice dupa facebook poti scoate 3$ pe zi.
    Dupa un anumit timp,nu mai ai probleme...

Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta