Sugestii website.

Stereo

Member
Registered
Full Member
Salutari ! detin 2 domenii playfear.com si jocuri2016.com dar as vrea sa le shimb nisa pentru ca pe nisa asta este mare incarcatura si nu-mi permit o asemenea investitie .
Ce sugestii imi puteti da pentru pentru primul domeniu (playfear.com) .
Multumesc
 
Pai cam nu ai inafara de jocuri. Poti face pe ala un joc online, gen word of tanks etc . sau ar mai merge zic eu un site sport unde sa pui rezultate sportive , meciuri live.
 
Salutari ! detin 2 domenii playfear.com si jocuri2016.com dar as vrea sa le shimb nisa pentru ca pe nisa asta este mare incarcatura si nu-mi permit o asemenea investitie .
Ce sugestii imi puteti da pentru pentru primul domeniu (playfear.com) .
Multumesc
Unde e incarcatura inseamna ca sunt si bani:)
 
Pe aceste domenii nu poti face nimic in afara de games. Pe primul mai poti face un site de recenzii despre toate jocurile care sunt pe piata. Indiferent ce ai alege, va necesita multa munca si chiar bani pentru a ajunge sus.
Poti alege o alta nisa care nu este concurenta mare, dar veniturile nu vor fi asa mari. Cu cat concurenta este mai mare cu atata veniturile sunt mai mari dar si investitia.
La nisa jocuri trebuie sa faci ceva research pe google ad planer sa vezi ce se cauta si cel mai indicat sa te adresezi la varstele de 5-15 ani care cauta si joaca.
Acum depinde si ce jocuri ai.
 
Loading...
Back
Sus