Streamango.com | Proiect nou openload

daqogem

Active Member
Registered
Full Member
Salut,
Pentru cei care aveti un site de filme/seriale am gasit din intamplare un proiect nou semnat Openload (din cate am citit pe net, pentru ca nu sunt foarte multe informatii la momentul actual).
Ratele sunt lafel, interfata arata foarte bine iar playerul si timpul de incarcare sunt foarte ok. Dupa parerea mea merita pus ca sursa 2 in special daca aveti openload pe sursa 1.

Cod:
www.streamango.com

Ce parere aveti?
 
Ultima editare de un moderator:
Salut,
Pentru cei care aveti un site de filme/seriale am gasit din intamplare un proiect nou semnat Openload (din cate am citit pe net, pentru ca nu sunt foarte multe informatii la momentul actual).
Ratele sunt lafel, interfata arata foarte bine iar playerul si timpul de incarcare sunt foarte ok. Dupa parerea mea merita pus ca sursa 2 in special daca aveti openload pe sursa 1.

www.streamango.com

Ce parere aveti?
nu merge linkul !
 
Streamin.to a dat teapa de mii de $ , pana nu vad plati efectuate nu schimb sursa openload. In ultima vreme apar tot mai multe hosturi fix ca ciupercile dupa ploaie. Si partea proasta e ca la fel de rapid si inchid pravalia :)
:D ma gandeam sa fac cont si la ei
 
Nu stiu ce sa zic....eu o sa-l folosesc si o sa postez aici (ceva mai greu intr-adevar) daca plateste sau nu, ca momentan nu am gasit nimic pe net.
Momentan peste tot vad ca tot openload, netu si rapid sunt baza..ma rog, si moviki acela :D
 
:D ma gandeam sa fac cont si la ei
Am eu 141$ in pending din luna martie 2017 =)))) A crescut si ratele mai nou deci ajungi rapid la pragul de plata =))))))
Referitor la mango, nu poti uploada xxx..la inregistrare te pune sa selectezi ce tip de continut urci, iar daca optezi pentru adult te duce catre alt host. Din floare in floare =)))
 
1. site nu este nou. este pe piata din 2015
2. mai exista un site exact ca acesta si apartine tot de ei
Cod:
streamcherry.com
3. doar ca folosesc aceiasi platforma nu inseamna ca este openload
4. cele doua site-uri au cel mai mult rafic din india si china
5. dupa ip se pare ca au baza in romania
Cod:
94.176.148.86
si aparatin de m247.ro
 
Folesesc netu de aproape 1 an si nu mi-a sters nici macar un fisier, nu stiu de ce mai cautati alte surse cand netu si plateste si nici nu sterge, plus ca or schimbat playerul seamana cu cel de la openload
 
Loading...
Back
Sus