Stiti cumva vreo aplicatie android pentru camera foto ?

Sebastian

Active Member
Registered
Full Member
Caut o aplicatie foto pentru android care sa iti adauge efecte direct in camera mode. Nu o aplicatie care iti editeaza imagini dupa ce ai facut poze.
Aplicatia sa fie editabila direct din aparatul foto al telefonului. Stiti de asa ceva ?
 
Depinde de telefon cred. La al meu am multe app/filtre la camera de la telefon care pot face o gramda de chestii.
Pot adauga si dinozauri pe video sau img. :D
Mai incearca google photo/picassa care are multe optiuni. Acum depinde si ce vrei sa faci.
 
Am htc 820, are efectele de baza cu sepia,black,normal, etc. Doar ca ma gandeam ca este vreo aplicatie genul cu care poti face poze asemanatoare a celor profesionale.
Exemplu foto, huawey p9 , blur de pe fundal este demential, ma gandeam ca este vreo aplicatie sa te ajute la asa ceva.
review-huawei-p9-telefonul-fotografilor_20.jpg
 
Asa si la al meu pot schimba fundal, adauga elemente pe imagine/video si multe altele. Acum daca si tie iti tremura mana cand faci poza asa cum patesc eu, nu vei scoate niciodata poze profi. :D
Ai testat google photo?
Poti citi si aici poate gasesti ce cauti
Cod:
http://www.androidauthority.com/best-camera-apps-for-android-188148/
 
O sa citesc, am testat cateva aplicatii dar inca nu am dat de ceea ce caut. O sa citesc articolul si o sa revin dupa ce il testez, sa imi spun parerea despre google photo.
 
Apoi fiecare camera are setare focus unde poti alege sa faca focus si poza pe punctul care-l atingi tu. In acest fel poti face poza ca cea de mai sus. Fundal mai putin clar si spatele la masina unde ai atins tu, sa fie super clar, scos in evidenta.
 
Apoi fiecare camera are setare focus unde poti alege sa faca focus si poza pe punctul care-l atingi tu. In acest fel poti face poza ca cea de mai sus. Fundal mai putin clar si spatele la masina unde ai atins tu, sa fie super clar, scos in evidenta.
Focus... dar dacă vrei mai mult blurr
 
Loading...
Back
Sus