Stie cineva ceva de firma leetvps.ro

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
În urma cu o luna am achiziționat un vps Windows de la Leetvps.ro...am platit , dar ei mi-au activat vps undeva după aproape două săptămâni, până atunci ..nici un răspuns , email, ticket ,telefon ..nimic.
Au aparut dupa doua săptămânii zicând că au avut ceva probleme ..bla bla bla...Ok..zic..și îmi activează vps cumpărat pe 3 luni...
Acuma de o săptămână ,din nou aceleași probleme vps-ul nu funcționează...nu răspund la ticket ,email telefon + că acuma nu le mai merge nici sitele: leetvps.ro
Nu pot lua legătura nici cum cu ei.
Nu îmi e de bani ..dar aveam acolo aproape totul ..cu ce lucrez online...

Știe cineva cum as putea lua legătura cu ei?

Mulțumesc .


PS: Menționez că înainte am avut vps Windows tot de la ei ,tot pe trei luni și fără probleme.
 
Nu cred mai ai cum sa ei legatura cu ei :(
Nu va mai cumparati servere, gazduire domenii de la firma aparute peste noapte
Am specificat că am mai lucrat cu ei 3 luni de zile înainte...vps se mișca foarte bine față de alte firme..din Romania sau extern..din cauza asta am luat tot de la ei.
Eu mă gândeam că e cineva pe acest forum..care știe pe cineva din aceasta firmă..sa pot discuta cu cineva..să văd ..aștept ..mai revin ...sau o iau din nou de la zero
.
 
Da... am si sunt multumit de servicile lor..au avut ceva porbleme atunci dar s-au rezolvat. La support raspund in cel mai scurt timp.
 
@CiNiK, ai reusit sa iti recuperezi munca de pe vps atunci? sau s-a pierdut?
 
Loading...
Back
Sus