Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Site Upload Fisiere - Pay Per Download (plata per donwload)

Discuție în 'Servicii si Hosting' creată de Mariux, 3 Oct 2017.

1. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Salut , am un site de hosting fisiere HotUpload.eu destul de vechi (din 2015) , de curand am introdus si serviciu Reward (Pay Per Downloads)
    - minimul de retragere este 5 dolari pe luna prin PayPal
    - 1.000 downloads - $3.50 - Group A: United States, United Kingdom, Canada, Australia
    - 1.000 downloads - $3.00 - Group B: Switzerland, Sweden, Spain, Norway, New Zealand, Netherlands, Italy, France, Finland, Denmark
    - 1.000 downloads - $2.50 - Group C: United Arab Emirates, Turkey, Russia, Romania, Poland, Mexico, Japan, Ireland, India, Greece, Brazil, Belgium, Austria, Argentina
    - 1.000 downloads - $2.00 - Group D: Afghanistan, Albania, Andorra, Belarus, Bolivia, Burkina Faso
    - 1.000 downloads - $1.50 - Group E: American Samoa, Algeria, Aland Islands, Angola, Anguilla
    - 1.000 downloads - $1.00 - Group F: Georgia, French Guiana, Estonia, Greenland, Guadeloupe, Saint Lucia
    - 1.000 downloads - $0.50 - Group G: Aland Islands, Cyprus, Dominican Republic, Gibraltar, Grenada, Hong Kong, Iran, Israel, Laos, Liechtenstein, Lithuania
    - 2 GB Upload limita fisier Cont Gratuit 10 GB Spatiu Stocare
    - 1 GB Upload Neinregistrat
    - 3 Dolari pe luna Cont Premium - 100 GB Spatiu - marime fisiere 6 GB - Viteza Maxima Download/Upload
    - Pot fi urcate si filme in format Mp4 cu Subtitrare (.srt)
    Pentru mai multe detalii colaborari , parteneriate etc. mesaj aici. in privat sau la contact@hotupload.eu

Publicitate

Ultima editare: 4 Oct 2017
    Oprisan Alina și leona apreciază asta.
  2. Raven200155

Raven200155 Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    58
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,63
    Sunt atatea gratis, nuatiu cune mai foloseste asa ceva, astea mergeau in 2010

Oprisan Alina și Mariux apreciază asta.
  3. ionut
    Stressed

ionut Moderator Moderator VIP Club Full Member

Aprecieri primite:
    49
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $373,44
    incearca sa adaugi reclame in playerul video si introdu pay per view.. apoi incerci ceva parteneriate cu cei ce au site-uri de filme online..ar putea iesi ceva frumos

4. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Raven200155 , asa este sunt foarte multe site-uri gratis , dar nu toate platesc pt download, ma adresez aici celor ce detin site-uri de download muzica , soft , poze , scrituri ****** si chiar filme online ,
    Principalul avantaj este ca poti vorbi direct cu adminul site-ului (probleme DMCA , spatiu , dimensiune fisier etc. )

Oprisan Alina apreciază asta.
  5. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Ionut multumesc pentru sugestie , lucrez la asa ceva .

Oprisan Alina și ionut apreciază asta.
  6. Valentina95

Valentina95 Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    88
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $77,97
    o sa incerc si eu acum ceva ! succes in continuare !

7. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Multam !

8. Gabone

Gabone Member Registered

Aprecieri primite:
    19
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $27,63
  9. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Da asa este este , scriptul este pe ******* internet , scriptul este cumparat legal plus pluginul video etc.

10. Kaali

Kaali Member Registered Banned

Aprecieri primite:
    41
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $23,15
    Cu riscul de a fi injurat , tu promiti ca o sa ne platesti la download.. foarte frumos ... acum:
    - Website partial tradus
    - Nici macar nu este personalizat ( vezi ca ai lasat imaginile + textele de la thema originala de unde i-ai dat download )
    - Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard )
    - Domeniu ieftin
    - Debugging
    Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
    Toate textele din site sunt acelea de la thema originala de la faq , la termenii si conditi etc...
    Preturile pe care tu le oferi le-ai facut concomitent cu cpm per tarile respective :))).
    Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
    P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
    P.p.s ( Mai incearca )
    Slogan: Romanul nu este prost

Oprisan Alina și CiNiK apreciază asta.
  11. Raven200155

Aprecieri primite:
    58
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,63

12. Kaali

Aprecieri primite:
    41
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $23,15
    Da , l-am reportat eu la dezvoltatorul ce a creat thema deja.

13. Raven200155

Aprecieri primite:
    58
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,63
    Hoti de ideei, cum o crezut asta ca ne-o trage si nu ne dam seama.

14. Kaali

Aprecieri primite:
    41
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $23,15
  15. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72

In primul rand , inainte de a posta ar trebui sa te documentezi mai bine !
    - Website partial tradus - corect este partial tradus
    - Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard ) - Te rog fi mai explicit
    - Domeniu ieftin - - nu stiu ce inseamna la tine domeniu ieftin sau ce dreaq e ala domeniu ieftin
    - Debugging - nu stiu la ce te referi
    Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
    Deci tema NU este de pe net SCRIPTUL VINE GRATIS CU 2 TEME (daca nu ai habar despre ce e vorba, te rog sa numai ABEREZIi aiurea tot felul de Bazaconii)
    Nu am colaborat si nu ti-am dat teapa si legat de contul inchis va multumesc ca cineva sa gandit sa ma raporteze pe nedrept la dezvoltatorul scriptului .
    Pot dovedi cu mail-uri si cu paypal ca acel script a fost cumparat cu licenta.
    Iar inainte de ma acuza ca acel script e ciordit de pe net ar trebui sa te documentezi mai bine!
    Daca vrei eu iti pot dovedi ca am cumparat scriptul, dar tu imi vei returna bani pe script ! ($99.00)

Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
    Sincer nu stiu ce aberezi tu acolo , am postat aici pt colaborari/parteneriate etc. daca esti interesat putem sa discutam clauze conditi etc.
    Nu am cerut un review la site ! ( dar multumesc pt critici unele corecte altele ABERATII , acuzatii nefondate, pe care te rog sa le dovedesti inainte de ma acuza de ciordeles/furaciune )

P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
    P.S SCRIPTUL (care vine gratis cu 2 teme) + PLUGINUL VIDEO SUNT CUMPARATE CU LICENTA !!!!! POT DOVEDI
    Te rog sa aduci probe precum eu folosesc un script fara licenta , daca nu , ROG ADMINUL/MODERATORII ACESTUI FORUM SA ITI DEA BAN , pentru ca mi-ai adus acuzatii false nefondate si mi-ai stricat imaginea mea si a site-ului meu.

Ultima editare: 17 Oct 2017
  16. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Prietene nu stiu ce dreaq aberezi tu acolo , nu ti-o trage nimeni, problema e simpla vrei sa colaboram ok, daca nu vrei sa colaboram e ok (e decizia ta suntem o tara democratica), nu trebui sa dezvoltam aici teoria conspiratiei , si alte prostii .
    Si apropo te rog sa vorbesti frumos te respect am pretentia sa ma respecti , nu sunt 'ASTA' cu tine , ma cheama Marius si nu ma cunosti asa ca te rog sa vorbesti frumos , nu suntem aici la piata si nici nu cred ca ne permitem sa ne tragem de sireturi.

17. Eduard E

Eduard E Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    166
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $263,96
    SCRIPTUL VINE GRATIS CU 2 TEME
    Pot dovedi cu mail-uri si cu paypal ca acel script a fost cumparat cu licenta.
    P.S SCRIPTUL (care vine gratis cu 2 teme) + PLUGINUL VIDEO SUNT CUMPARATE CU LICENTA !!!!!

nu vreau sa ma bag in discutie dar hotaraste-te, ori vine gratis ori e cumparat .....
    daca te tot repeti ca poti dovedi, mai bine puneai dovada aici si gata, de ce sa te chinui atat de mult sa scrii ...
    PS: (parerea mea) este script piratat, ai versiunea 4.2 care este din NOIEMBRIE 2015 ... daca il cumparai, aveai ultima versiune, dar nu, BETMEN BETMEN ...

18. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Scriptul costa 99$ si vine cu 2 teme (nu m-am exprimat eu corect) deci Eduard E cred ca din pacate te inseli
    https://goo.gl/qwp6VY
    :)
    plata script.png

19. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Mersi ca m-ai reportat,nu stiam de ce am avut contul banat , acum stiu :):):)
    p.s Daca colaboram si te tepuiam/furam nu eram serios intelegeam, aveai tot dreptul sa procedezi asa , dar sincer nu inteleg de ce unele persoane procedeaza asa , pacat , suntem romani si ar trebui sa fim uniti si in tara si in afara tari .

20. Mariux

Mariux Member Registered

Aprecieri primite:
    34
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $186,72
    Ok am dovada mai sus ca scriptul este cumparat cu licenta, ce explicati trebui sa mai dau? in ce poziti fac sex , ce orientare sexuala am? ,daca iubita a avut orgasm? ce religie am ? cati frati surori am ? unde locuiesc ? cat castig pe luna in euro sau lei? cate limbi straine stiu ? unde muncesc? etc.
    Mai are cineva intrebari sau acuzatii la care trebui sa raspund sa imi dovedesc nevinovatia, ca a inceput sa imi placa ;);););)
    Mai are cineva de facut un report ceva ?
    Ca inceput sa imi placa :)

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...