Vand Site filme online

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

dan razvan

Member
Registered
Banned
Vand site de filme are seo facut, fiecare descriere este unica si cu peste 200 de cuvinte.
poza statsitici:
X9Lr63a.png
X9Lr63a.png

Vizitatori variaza dupa cum observati, ieri am scos 0.5$ doar din popads. Din site se poate scoate bani frumosi daca te tii de el, nu am mai postat de o saptamana pe el. Il dau ca nu are rost sa-l tin degeaba.
Pret: 40 euro paypal sau bancar
 
Ultima editare:
Salutare..
Ai avut 4k useri în 6 zile..Asta vine cam 700 pe zi
Durată de vizionare 1 minut? WOw,dar is trailere sau cum???
După părerea mea prețul este cam piperat..Totuși se poate să primesc PM cu adresa site-ului? Aș vrea să-l analizez puțin..Totul rămâne confidențial
 
Salutare..
Ai avut 4k useri în 6 zile..Asta vine cam 700 pe zi
Durată de vizionare 1 minut? WOw,dar is trailere sau cum???
După părerea mea prețul este cam piperat..Totuși se poate să primesc PM cu adresa site-ului? Aș vrea să-l analizez puțin..Totul rămâne confidențial
Nu fac afaceri cu tine. Nu este stie de trailere de asta am spus site de filme, unele au trailere pentru ca nu au aparut inca. Pretul il stabilesc eu, tu cauta site gratis in alta parte.
Nu este tocmai usor sa scri descrieri de 200 cuvinte la 110 filme. Pretul este unul foarte bun.
 
Tocmai dasta am cerut PM în privat să verific aceea descriere unică ( pentru că conținut mare de filme n-ai asta se vede din timpul petrecut de user pe site )..
Dar e ok,dacă nu faci afaceri cu mine, îți respect decizia
Nu caut site-uri gratis, dar când oferi ceva,trebuie să arăți acest lucru ( măcar în privat )..Doar nu te voi crede din cuvinte....Anumite lucruri se analizează înainte de-a face o plată..
Dar baftă, nu cred că ți-l va cumpăra nimeni cu această atitudine... Nu de alta,dar puteai să scrii în titlu că nu colaborezi cu oameni care cer analize în privat..Era mai ușor, nu stăteam să-mi bat capul
 
Tocmai dasta am cerut PM în privat să verific aceea descriere unică ( pentru că conținut mare de filme n-ai asta se vede din timpul petrecut de user pe site )..
Dar e ok,dacă nu faci afaceri cu mine, îți respect decizia
Nu caut site-uri gratis, dar când oferi ceva,trebuie să arăți acest lucru ( măcar în privat )..Doar nu te voi cred din cuvinte....Anumite lucruri se analizează înainte de-a face o plată..
Dar baftă, nu cred că ți=l va cumpăra nimeni cu această atitudine
Am dreptul sa-mi aleg clienti. Am atitudinea asta cu cei ca tine, care cred ca un site se face peste noapte si se posteaza filmele singure.
 
Vand site de filme are seo facut, fiecare descriere este unica si cu peste 200 de cuvinte.
poza statsitici: Vizitatori variaza dupa cum observati, ieri am scos 0.5$ doar din popads. Din site se poate scoate bani frumosi daca te tii de el, nu am mai postat de o saptamana pe el. Il dau ca nu are rost sa-l tin degeaba.
Pret: 40 euro paypal sau bancar
Vezi ca incalci regulamentul forumului. Pozele se pun "UPLOAD PE ROFORUM" nu pe alte surse externe ca imgur sau prntscr.
Spor la vanzare! :)
 
Mă retrag...Observ că te supără realitatea..Și vezi că mă jicnești ( am site-uri pe care le administrez ) și știu cum se crește un site și ce muncă se depune...Dar eu cumpăr și fac afaceri cu oameni care știu să arate statistici ( diferența dintre mine și un user normal, e faptul că doresc calitate și plătesc pentru lucruri care se merită ).....
O zi faină și mă scuzi că m-am băgat în această discuție
 
Ultimul pret: 30 euro paypal/bancar
 
Statisticile de ieri, pretul creste la 50 de euro din site se scoate 1$ pe zi momentan, daca nu-l vand pana miercuri, cel mai probabil o sa ma reapuc serios de el, cu backlink si tot ce trebuie
 

Atașamente

  • Screenshot_20170626-005828.png
    Screenshot_20170626-005828.png
    175,9 KB · Vizualizări: 18
Ultimul pret 40 euro, daca nu-l vand pana la ora 22:00 il voi pastra eu. Subiectul va fi inchis
Aveti statistica mai jos
 

Atașamente

  • Untitled.png
    Untitled.png
    195,5 KB · Vizualizări: 14
Mersi pentru oferta o sa tin cont de ea eventual o sa ti dau si contul de hitleap faci si tu 1$ pe zi in 10 zile iti scoti bani, tot traficul este fake bine ca ti ai dat seama doamne fereste dadeam o teapa pe aici. Apucativa baieti de hitleap si site filme merge bine cu popads ii super şmecher. Omul chiar se pricepe in a face bani pe net... Sa-i cereti sfaturi.
Pai ce faci ma NENE ma ?
Data viitoare sa dai detalii de unde vine traficul si daca siteul are trafic fake...
Unii au luat ban permanent pentru asta ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus